А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Макміроркомплекс (Macmirorcomplex)

основні фізико-хімічнівластивості

: м’якіжелатинові вагінальні супозиторії яйцеподібної форми гірчичного кольору, якімістять маслянисту жовту суспензію;

склад

:1 супозиторій містить ніфурателю500 мг, ністатину 200 000 Од.;допоміжна речовина: диметилполіксилосан АК1000;склад оболонки: желатин, гліцерин, натріюетил-4-гідроксибензоат, натрію пропил-4-гідроксибензоат, титану діоксид, залізаоксид жовтий.

Форма випуску. Суппозиторії вагінальні.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні таантисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Код АТС G01A X10.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка. Макмірор Комплекс –комбінований препарат для місцевого застосування в гінекології, дія якогообумовлена ефектами компонентів, які входять до його складу: ніфурателю іністатину. Ніфурател – це похідне нітрофурану, має виражену протипротозойну,антибактеріальну та протигрибкову дію. Ніфурател характеризується високоюефективністю і низькою токсичністю, що обумовлює широкий спектр його клінічногозастосування. Його різнобічна дія дозволяє проводити лікування вагінітів різноїетіології, лікування трихомоніазу і хламідіозу, а також профілактику мікозів. Високоефективнийщодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: при мінімальнійінгібуючій концентрації 12,5 - 25 мкг/мл пригнічує від 44,3 до 93,2% культур.Ністатин – фунгіцидний(протигрибковий) антибіотик з групи полієнів. Високоефективний при лікуваннікандидозів. Ефективність і низька токсичність дозволяють використовуватипрепарат у клінічній практиці, особливо при місцевому застосуванні.Комбінація ніфурателю і ністатину дозволяє досягнути повного фунгіцидногоефекту і провести комплексне лікування, що забезпечує ліквідацію патогеннихагентів, які спричиняють інфекції (грибки роду Кандида, трихомонада, хламідії ібактерії).Макмірор Комплекс не діє нафізіологічну флору, що дозволяє уникнути дисбактеріозу і швидко відновитинормоценоз.Застосування препарату запобігаєрецидивам, які можуть виникнути після удаваного одужання від первиннихінфекцій.Фармакокінетика.Макмірор Комплекс привнутрішньовагінальному введенні абсорбується дещо повільно. Антибактеріальнаактивність ніфурателю, ймовірно, обумовлена наявністю активних метаболітів.Рівень ніфурателю у плазмі крові після внутрішньовагінального застосування недосягає величин, достатніх для коректного визначення фармакокінетичнихпараметрів.

Показання длязастосування. Комплексна терапія вульвовагінальних інфекцій, спричиненихчутливими до препарату збудниками: бактеріями, трихомонадами, грибами родуКандида, хламідіями і профілактика мікозів.

Спосіб застосування тадози. По1 вагінальному суппозиторію вводиться протягом 8 днів щовечора перед сном.За необхідності лікування можна повторити після менструації. Для досягненнямаксимального терапевтичного ефекту необхідно вводити суппозиторій уверхню частину вагіни.

Побічна дія. Дуже рідко можливі алергічніреакції у вигляді висипань на шкірі або свербіж.

Протипоказання. Макмірор Комплекспротипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до ністатину і ніфурателю.

Передозування. Про випадки передозуванняпрепарату не повідомлялось.

Особливості застосування. Необхідно провестиодночасне лікування статевого партнера, щоб уникнути повторногозараження. В період лікування слід утримуватись від статевих контактівабо додатково застосовувати Макмірор Комплекс перед кожним статевим актом.Не рекомендується вживатиалкогольні напої у період терапії препаратом.Застосування в періодвагітності та лактації.Не рекомендується застосуванняпрепарату під час вагітності.Застосування препарату можливе увиключних випадках у І триместрі вагітності, якщо очікувана користь для матеріперевищує потенційний ризик для плода.За необхідності застосуванняпрепарату в період лактації слід вирішити питання про припинення годуваннягруддю.Вплив на здатність керуватиавтомобілем або іншими механізмами:Будь-якої негативної дії невиявлено.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не встановлено клінічно значимої взаємодії препаратуМакмірор Комплекс з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання.Зберігати унедоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1628 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я