А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Макмірор комплекс (Macmiror complex)

основні фізико-хімічні властивості: рідкий однорідний крем жовтого кольору;

склад: 100 г крему містять ніфурателю 10 г, ністатину 4 000 000 Од.;допоміжні речовини: ксаліфін 15, метилпарагідроксибензоат,пропілпарагідроксибензоат, гліцерин, 70% розчин сорбітолу, пропіленгліколь,карбомер, триетаноламін 30%, вода очищена.

Форма випуску. Крем вагінальний.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби, щозастосовуються в гінекології. Код АТС G01A X10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Макмірор Комплекс – комбінований препарат длямісцевого застосування в гінекології, дія якого обумовлена ефектамикомпонентів, які входять до його складу: ніфурателю і ністатину. Ніфурател – цепохідне нітрофурану, має виражену протипротозойну, антибактеріальну тапротигрибкову дію. Ніфурател характеризується високою ефективністю і низькоютоксичністю, що обумовлює широкий спектр його клінічного застосування. Йогорізнобічна дія дозволяє проводити лікування вагінітів різної етіології,лікування трихомоніазу і хламідіозу, а також профілактику мікозів.Високоефективний щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: примінімальній інгібуючій концентрації 12,5 - 25 мкг/мл пригнічує від 44,3 до93,2% культур.Ністатин – фунгіцидний (протигрибковий) антибіотик з групи полієнів.Високоефективний при лікуванні кандидозів. Ефективність і низька токсичністьдозволяють застосовувати препарат у клінічній практиці, особливо при місцевомузастосуванні. Комбінація ніфурателю і ністатину дозволяє досягнути повногофунгіцидного ефекту і провести комплексне лікування, що забезпечує ліквідаціюпатогенних агентів, які спричиняють інфекції (гриби роду Кандида, трихомонада, хламідіїі бактерії).Макмірор Комплекс не діє на фізіологічну флору, що дозволяє уникнутидисбактеріозу і швидко відновити нормоценоз.Застосування препарату запобігає рецидивам, які можуть виникнути післяудаваного одужання від первинних інфекцій.Фармакокінетика. Макмірор Комплекс при внутрішньовагінальному введенніабсорбується дещо повільно. Антибактеріальна активність ніфурателю, ймовірно,обумовлена наявністю активних метаболітів. Рівень ніфурателю у плазмі кровіпісля внутрішньовагінального застосування не досягає величин, достатніх длякоректного визначення фармакокінетичних параметрів.

Показання для застосування. Комплексна терапія вульвовагінальнихінфекцій, спричинених чутливими до препарату збудниками: бактеріями,трихомонадами, грибами роду Кандида, хламідіями і профілактика мікозів.

Спосіб застосування та дози. 2,5 г крему вводяться у вагіну 1 або 2 разина день, увечері або ранком протягом 8 днів або відповідно до рекомендаційлікаря. Необхідну дозу крему слід вводити за допомогою градуйованогоаплікатора.

Побічна дія. Дуже рідко можливі алергічні реакції у виглядівисипань на шкірі або свербіж.

Протипоказання. Макмірор Комплекс протипоказаний пацієнтам зпідвищеною чутливістю до ністатину і ніфурателю.

Передозування. Про випадки передозування препарату неповідомлялось.

Особливості застосування. Необхідно провести одночасне лікування статевогопартнера, щоб уникнути повторного зараження. В період лікування слідутримуватись від статевих контактів або додатково застосовувати Макмірор Комплексперед кожним статевим актом.Не рекомендується вживати алкогольні напої під час терапії препаратом.Застосування в період вагітності та лактації.Не рекомендується застосування препарату під час вагітності.Застосування препарату можливе у виключних випадках у І триместрівагітності, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик дляплода.За необхідності застосування препарату в період лактації слід вирішитипитання про припинення годування груддю.Вплив на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами:Будь-якої негативної дії не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлено клінічно значимої взаємодіїпрепарату Макмірор Комплекс з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухомумісці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 2088 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я