А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Макмірор (Macmiror)

міжнародна та хімічна назви: nifuratel; [5-[метилтіо]метил]-3-[(5-нітро-фурфурилідол) аміно] -2 оксазолідинон];основні фізико-хімічнівластивості: двоопуклі таблетки білого кольору, вкриті цукровоюоболонкою;

склад: 1 таблетка містить ніфурателу 200 мг;допоміжні речовини: крохмаль, поліетиленгліколь 6000, тальк, магніюстеарат, желатин, гумміарабік, сахароза, магнію карбонат, титану діоксид, віск.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби длязастосування при захворюваннях сечостатевої системи. Код АТС G01A X05.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Макмірор містить активний інгредієнт ніфурател, який єпохідним нітрофурану. Препарат високоефективний щодо бактеріальних, протозойнихта грибкових збудників. Ніфурател має високу ефективність та низьку токсичність, що обумовлюєширокий спектр його клінічного застосування. Ефективний проти мікроорганізмів,які спричиняють захворювання сечостатевої системи.Вважається, що механізм дії полягає у взаємодії з бактеріальнимиферментами. Антибактеріальний спектр дії включає грампозитивні та грамнегативніаеробні та анаеробні бактерії такі, як Gardenerella vaginalis, Escherichiacoli, Shigella, Salmonella spp, Bacillus spp, Proteus, Klebsiella pneumoniae, здіапазоном МІК від 2,5 до 50 мкг/мл. Ніфурател залежно від концентрації, можевиступати як бактеріостатична, так і як бактерицидна речовина. Він є препаратом вибору для терапії сальмонельозів, шигельозів та іншихкишкових бактеріальних інфекцій.Макмірор активний відносно Trichomonas vaginalis, високоактивний щодогрибів роду Candida, ефективний по відношенню до штамів Helicobacter pylori,які резистентні до метронідазолу.Фармакокінетика.При пероральному прийомі швидко абсорбується ізшлунково-кишкового тракту. Проникає через гематоенцефалічний ігематоплацентарний бар’єр, виділяється з грудним молоком. Метаболізується впечінці та м’язевій тканині. Повністю виводиться із організму нирками (30 - 50%у незміненому вигляді), тим самим спричиняє антибактеріальну дію усечовидільному тракті.

Показання для застосування. Вульвовагінальні інфекції, спричинені чутливими допрепарату збудниками (патогенними мікроорганізмами, кандидами, трихомонадами,хламідіями). Пієлонефрит, уретрит, цистит, пієліт та інші захворювання сечовидільноїсистеми. Кишковий амебіаз і лямбліоз. Ерадикація Нelicobacter pylori (у схемах антихелікобактерної терапії).

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішьно зарекомендаціями лікаря.Вульво-вагінальні інфекції.Дорослим призначають по 4 - 6 таблеток на добу у 2 - 3 прийоми (по 400мг на 1 прийом, 2 - 3 рази на добу) після прийому їжі, запиваючи водою.Тривалість лікування становить в середньому 7 днів. Якщо лікування не далобажаних результатів, рекомендується продовжити курс лікування. Статевий партнертакож має пройти профілактичний курс лікування – по 1 таблетці 3 рази на добупротягом 7 днів.Дівчата віком від 10 років і старше: рекомендована доза становить 10 мгна кг маси тіла на добу у 2 прийоми. Приймати препарат після прийому їжі.Тривалість лікування становить в середньому 7 днів. Інфекції сечовидільних шляхів.Дорослі: рекомендована доза препарату залежить від ступеня тяжкостізахворювання і становить 3 - 6 таблеток на добу ( тобто по 200 - 400 мг) одноразовотричі на добу після їжі. Курс лікування становить в середньому 1 - 2 тижні.Діти віком від 6 років і старше: рекомендована доза становить 10-20 мгна кг маси тіла на добу у 2 прийоми. Приймати після їжі. Тривалість лікування –1 - 2 тижні.Таблетки Макмірор є безпечними за необхідности подовження курсулікування або повторного циклу лікування інфекцій сечовидільних шляхів.Результати лікування повинні контролюватися аналізами сечі на наявністьінфекційних збудників.Кишковий амебіаз.Дорослі: по 6 таблеток на добу у 3 прийоми (по 400 мг) тричі на добу,після їжі, протягом 10 діб.Діти віком від 6 років і старше: рекомендована доза – 10 мг на кг маситіла на добу у 3 прийоми. Курс лікування – 10 діб.Кишковий лямбліоз.Дорослі: по 2 таблетки 2 - 3 рази на добу, після їжі, протягом 7 діб.Діти віком від 6 років і старше: рекомендована доза – 15 мг на кг маситіла на добу у 2 прийоми, після їжі, протягом 7 діб.Рекомендується проводити аналізи калу усім членам родини, оскільки вонитакож можуть бути інфиковані паразитами: необхідно контролювати результатилікування, здійснюючи мікроскопічні аналізи калу. За наявності паразитів укалових масах після рекомендованого періоду лікування, можна подовжити прийомпрепарату або повторити курс лікування. Інфекції шлунково-кишкового тракту, асоційовані зНelicobacter pylori (в комбінації з іншими антибактеріальними засобами).Дорослі: по 2 таблетки 2 - 3 рази на добу протягом 7 днів. Діти: рекомендована доза 15 мг/кг маси тіла 2 рази на добу протягом 7днів.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливі шлунково-кишковірозлади: нудота, блювання, гіркота у роті, діарея. Алергічні реакції: у поодиноких випадках – шкірні висипання, зуд.

Протипоказання. Підвищена чутливість до ніфурателу або будь якому зкомпонентів препарату. Дитячий вік до 6 років.

Передозування. Випадки передозування не зареєстровані.

Особливості застосування. В період лікування утримуватися від вживанняалкоголю – це може спричинити погане самопочуття і нудоту. Статевий партнер також повинен пройти курс лікування Макмірором. Застосування в період вагітності і лактації. Не рекомендується приймати препарат у періоди вагітності та лактації.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складнимимеханізмами.Не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Небажаних ефектів при одночасномузастосуванні препарату з іншими лікарськими засобами не спостерігалось.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, у захищеномувід світла місці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років
Переглядів: 972 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я