А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Магне-в6 (Magne-v6)

основні фізико-хімічнівластивості: прозора, коричнева рідина із запахом карамелі;

склад: 1 ампула по 10 мл містить186 мг магнію лактату дигідрату; 936 мг магнію підоляту (100 мг Mg++або 4,12 ммоль) та 10 мг піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6);допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е223), натрію сахаринат, аромат карамелі-вишні штучний, формула 1545, водаочищена.

Форма випуску. Розчин для внутрішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Комплекс вітамінів групи Вз мінералами. Код АТС А11Е С.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.У фізіологічних умовахмагній є катіоном, який в основному знаходиться всередині клітин. Магній знижуєзбудливість нейронів і нейром’язове перенесення, бере участь у багатьохферментативних процесах.Піридоксин, ко-ферментний фактор,бере участь у більшості метаболічних процесів.Фармакокінетика.Магній присутній в організмі всередній концентрації 17 ммоль/кг, 99% його знаходиться всередині клітин. Він піддаєтьсявибірковій абсорбції через слизову оболонку тонкого кишечника приблизно 40–50%від прийнятої кількості.Майже дві третинивнутрішньоклітинного магнію присутні у кістковій тканині, а інша третина – угладкій або поперечно-смугастій мускулатурі та в еритроцитах.У першу чергу магній виводитьсячерез нирки. У нирках 70% присутнього в плазмі магнію піддається клубочковійфільтрації, після чого 95–97% його реабсорбується у ниркових канальцях. Магній,який присутній у сечі, в середньому становить одну третину застосованогомікроелемента.В організмі піридоксин піддаєтьсяокисленню до піридоксалю або амінуванню до піридоксаміну. Внаслідок наступногофосфорилювання утворюється фосфат піридоксалю. Ця форма піридоксину метаболічноактивна.

Показання для застосування.Препаратрекомендується застосовувати дорослим, дітям і немовлятам масою 10 кг(віком приблизно 1 рік ), при наявності симптомів, пов’язаних з дефіцитоммагнію:-нервозність,дратівливість, слабка тривога, минуща втома, невелике порушення сну;-ознакитривоги, наявність симптомів, таких як шлунково-кишкові спазми або прискоренесерцебиття (у випадку здорового серця);-м’язовісудоми, відчуття поколювання.Призначення магнію може допомогтизняти ці симптоми.

Спосіб застосування тадози. Вмістампули необхідно розводити у половині склянки води.Дорослі: вміст 3–4 ампул на добуза 2–3 прийоми під час їжі.Діти та немовлята, масою 10 кг (віком близько 1року):10–30 мг/кг магнію на добу (0,4–1,2 ммоль/кг магнію на добу), тобто вміст 1–4ампул на добу за 2–3 прийоми під час їжі.Максимальна добова доза для дітейта дорослих – 4 ампули на добу.Звичайно тривалість лікуваннястановить 1 місяць. Якщо після одного місяця лікування покращання стану неспостерігається, препарат відміняють.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції,включаючи анафілактичні реакції та бронхоспазм, висипання на шкіри, діарея,абдомінальний біль.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Тяжканиркова недостатність з кліренсомкреатиніну менш 30 мл/хв. Годування грудью.

Передозування. Звичайно пероральнепередозування магнію не спричиняє токсичних реакцій при нормальній функціїнирок. При нирковій недостатності можуть проявлятися токсичні ефекти, викликаніотруєнням магнію. Симптоми отруєння магнієм такі: зниження артеріальноготиску, нудота, блювання, депресія ЦНС, уповільнення рефлексів, зміни ЕКГ,пригнічення дихання, кома, зупинка серця та параліч дихання, анурія.Лікування передозування:регідратація, форсований діурез. У разі ниркової недостатності занеобхідності проводять гемодіаліз або перитонеальний діаліз.

Особливості застосування. Препарат містить натріюметабисульфіт, який може спричиняти або погіршувати реакції алергічного типу,включаючи анафілактичні реакції та бронхоспазм, у паціентів із алергічнимиреакціями в анамнезі.При помірній нирковій недостатностіпризначати препарат необхідно з обережністю, через ризик виникненнягіпермагніємії.Рівні магнію у сироватці:-12–17мг/л (1–1,4 мЕкв/л або 0,5–0,7 ммоль/л) – помірний дефіцит магнію;-нижче 12мг/л (1 мЕкв/л або 0,5 ммоль/л) – тяжкий дефіцит магнію.Дефіцит магнію може бути:-первинний –через уроджену аномалію метаболізму магнію (хронічна уроджена гіпомагніемія);-вторинний –через неадекватне надходження (тяжке недоїдання, алкоголізм, тількипарентеральне харчування); через порушення шлунково-кишкового всмоктування(хронічний пронос, шлунково-кишковий свищ, гіпопаратироїдизм); через зайвівтрати на нирковому рівні (захворювання канальців, значна поліурія,-зловживаннядіуретиками, хронічний пієлонефрит, первинний гіперальдостеронізм, лікуванняцисплатином).Вагітність. Препарат можна застосовувати уперіод вагітності, якщо це необхідно. Не зважаючи на те, що експериментальнідані на тваринах не достатні, обмежені клінічні дані показуютьпозитивні результати застосування препарату.Лактація. У зв’язку з проникненням магнію уматеринське молоко, не рекомендується застосовувати препарат в період годуваннягруддю.Вплив на здатність керуватиавтомобілем і виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги. Не впливає.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Нерекомендовані комбінації,що не рекомендуються.Не застосовувати з препаратами,які містять фосфатні або кальцієві солі, так як вонипригнічують всмоктування магнію з кишечнику.Комбінації, що вимагаютьзастереження при застосуванні.З обережністю застосовувати пероральнітетрацикліни, оскільки магній знижує абсорбцію тетрациклінів зі шлунку такишечнику. При одночасному застосуванні з пероральними тетрациклінами прийомпрепарату Магне-В6

має бутивідкладений принаймні на 2 години.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей і захищеному від світла місці при температурі нижче +25°С.Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 2808 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я