А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Бісакодил (Bisacodyl)

міжнародна та хімічна назви: bisacodyl ( 4,4’ -(2-піридил-метилен) дифенілдіацетат);

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого або кремового кольорусигароподібної форми;

склад: 1 супозиторій мiстить бісакодилу 0,01 г;допоміжні речовини: кремнію дiоксид колоїдний, жир твердий.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Проносні засоби. Код АТС А06А В02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинамiка. Препарат справляє проносну дію шляхом пригніченнявсмоктування води та електролітів у кишечнику та підсилення його перистальтики.Фармакокiнетика. Дія препарату настає протягом першої години післявведення.

Показання для застосування. Запори різного генезу.

Спосіб застосування та дози. Ректально. Дорослим – по 1-2 супозиторії на добу,дітям від 1 до 14 років – по 1 супозиторію на добу.

Побічна дія. Можливi спастичний біль у животі, часте рідкевипорожнення (при передозуванні).

Протипоказання. Непрохідність кишок, синдром гострого живота,апендицит та інші запальні процеси в черевній порожнині, гострий проктит,гострий геморой; вік до 1 року.

Передозування. Проявляється діареєю з втратою великої кількостірідини й електролітів, м’язовою слабкістю та судомами.

Особливостi застосування. Не слід призначати препарат у період вагітності,оскiльки можливо проникнення активної речовини крiзь плацентарний бар’єр. Умолоко матері бісакодил не проникає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні серцевихглікозидів їх дія підсилюється через дефіцит калію.

Умови та термiн зберігання. Зберiгатив сухому, захищеному від світламісці при температурі від 8 до 15 0С. Зберігати в недоступному длядітей місці. Термін придатності 3 роки
Переглядів: 1681 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я