А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Біотредин (Biotredin)

основні фізико-хімічні властивості: білі або білі зі слабким жовтуватимвідтінком таблетки, плоскоциліндричної форми з фаскою;

склад: 1 таблетка містить L-треоніну 100 мг, піридоксину гідрохлориду 5 мг;допоміжні речовини: полівінілпіролідон низькомолекулярний, кислоталимонна, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки під’язикові.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікуванняалкогольної залежності. Код АТСN07B В10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Біотредин є регулятором тканевого обміну, підвищуєрозумову працездатність, зменшує потяг до алкоголю.L-треонін у присутності піридоксину (вітамін В6)розпадається на амінокислоту гліцин і ацетальдегід (оцтову кислоту), якістимулюють процеси гальмування і одночасно окисно-відновні реакції, процесидихання і синтезу АТФ у клітинах, за рахунок чого препарат здатний:- зменшувати психоемоційне напруження;- покращувати короткочасну і довготривалу пам’ять;- покращувати здатність до концентрації уваги;- підвищувати розумову працездатність;- підвищувати інормалізувати рівень вмісту ендогенного ацетальдегіду і тим самим зменшуватиявище алкогольного абстинентного синдрому і потяг до алкоголю. Дія препаратупроявляється через 10 - 20 хв після прийому під язик.Фармакокінетика. L-треонін і піридоксин повністю метаболізуються доводи і вуглекислого газу. Кумуляція їх в організмі не відбувається.

Показання для застосування. Особам, які зловживають алкоголем, хворим нахронічний алкоголізм при актуалізації патологічного потягу до алкоголю,поєднаного з афективними (дратівливість, зниження настрою, внутрішнійдискомфорт) порушеннями, при алкогольному абстинентному синдромі. Виявлення ілікування “прихованого потягу” до алкоголю. Підліткам старше 15 років і практично здоровим пацієнтам при зниженнірозумової працездатності і концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають у таблетках під язикабо у вигляді порошку після здрібнювання таблетки; як засіб, що підвищує увагу,розумову працездатність: підліткам і дорослим – по 1 таблетці 2 - 3 рази надобу протягом 3 - 10 днів. За необхідності курс повторюють 3 - 4 рази на рік.Дорослим хворим на хронічний алкоголізм і при зловживанні алкоголемпризначають по 1 - 3 таблетки на прийом 2 - 3 рази на добу протягом 4 - 5 днів.За необхідності курс повторюють 5 - 10 разів на рік.При лікуванні алкогольного абстинентного синдрому у дорослихпризначають у першу добу по 1 - 4 таблетки 3 - 4 рази на добу (добова доза – 3- 16 таблеток) на другу добу та надалі по 1 - 2 таблетки на прийом 2 - 3 разина добу (добова доза 3 - 6 таблеток) протягом 21 - 28 днів. Тривалість курсуможе скорочуватися до 10 - 14 днів.Найбільший ефект Біотредину досягається при його сумісному прийманні зпрепаратом Гліцин (таблетки 0,1 г). Гліцин приймають під язик за 10 - 15 хв доприйому Біотредину. У період ремісії для виявлення прихованого потягу доалкоголю дорослі приймають 2 - 3 таблетки Біотредину натще. Поява протягом 10 -20 хвилин легкого запаморочення, заспокійливого ефекту, почервоніння обличчя,потовиділення свідчать про наявність “прихованого потягу”. У цих випадкахрекомендується 5 - 10-денний курс Біотредину по 1 - 2 таблетки 2 - 3 рази надобу разом з Гліцином 0,1 г під язик за 10 - 15 хв до прийому Біотредину.

Побічна дія. Запаморочення, підвищене потовиділення.

Протипоказання. Алкогольне сп’яніння, одночасний прийом лікарськихзасобів, які пригнічують центральну нервову систему (анксіолітиків,антипсихотичних засобів (нейролептиків), антидепресантів). Не застосовуютьдітям до 15 років.

Передозування. Випадків передозування не виявлено.

Особливості застосування. Не рекомендується приймати препарат у періодсп’яніння, оскільки лікувальний ефект препарату знижується. Досвід застосуваннядітям відсутній.Вагітність і лактація.Застосуванняпрепарату можливо.Під час лікування препаратом слід утримуватися від керуваннятранспортними засобами та робіт з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Послаблює дію антипсихотичних засобів(нейролептиків), антидепресантів, барбітуратів та інших лікарських засобів, якіпригнічують центральну нервову систему.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності –3 роки
Переглядів: 925 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я