А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ліпантил 200 м (Lipantyl 200 m)

міжнародна та хімічна назви: fenofibrate;ізопропіл-2-4-(4-хлорбензоїл)-фенокси-2-метилпропіонат;

основні фізико-хімічні властивості: капсули оранжевого кольору з білим порошкомусередині;

склад: 1 капсула містить фенофібрату мікронізованого - 200 мг;допоміжні речовини: натрію лаурилсульфат, лактоза, крохмаль попередньожелатизований, полівінілпіролідон ретикульований (сітчастий), магнію стеарат.

Форма випуску. Капсули для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Гіполіпідемічні засоби. Препарати, що знижуютьрівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. АТС С10А В05.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Ліпантил 200 М – гіполіпідемічний препарат, який маєурикозуричну і антиагрегантну дію. Знижує загальний холестерин крові,тригліцериди крові і урикемію. При тривалій ефективній терапії зменшуютьсяекстраваскулярні відкладення холестерину. Препарат знижує вміст холестерину,тригліцеридів, ліпопротеїдів дуже низької щільності (ЛПДНЩ), ліпопротеїдівнизької щільності (ЛПНЩ), підвищує вміст антиатерогенних ліпопротеїдів високоїщільності (ЛПВЩ); порушує синтез жирних кислот. Зменшує агрегацію тромбоцитів,знижує підвищений вміст фібриногену у плазмі; у хворих на цукровий діабетвиявляє гіпоглікемічну дію.Фармакокінетика. Максимальна концентрація становить 5 годин. Приприйомі внутрішньо 200 мг середня концентрація у плазмі становить 15 мкг/мл.Високий ступінь зв’язування з білками плазми. Період напіввиведення 20 годин.Екскретується нирками та через кишечник. Не кумулює і не виводиться пригемодіалізі.

Показання для застосування. Препарат рекомендується дорослим хворим підчас лікування гіперхолестеринемії (тип ІІа), ендогенної гіпертригліцеридемії(тип IV) та їх сполучення (типи ІІb і III), якщо суворе та регулярнедотримування відповідної дієти виявляється недостатнім.

Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають внутрішньо у поєднанні здієтою – по 1 капсулі (200 мг) на добу під час одного з основних прийомів їжі.У поєднання з дієтою цей препарат є симптоматичним засобом лікуваннятривалого терміну використання . Ефективність лікування має періодичноконтролюватися.

Побічна дія. Слабкість та біль у м’язах, яка зникає післяприпинення лікування.У поодиноких випадках спостерігаються: розлад травлення і нудота;алергічні реакції у вигляді шкірних висипань; тимчасове підвищення вмістутрансаміназ.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, гостра нирковаі/або печінкова недостатність; дитячий вік; вагітність і період лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід приймати разом з пергексилінумалеатом ( ризик виникнення гострого гепатиту ) або інгібіторами МАО ( ризикзростання побічної дії стосовно м”язів ). Треба бутиобережним при одночасному застосуванні Ліпантилу 200 М з антикоагулянтами (посилюється антикоагулянтна дія; можливі кровотечі).

Особливості застосування. У процесі лікування Ліпантилом 200 М слідсистематично контролювати рівень печінкових трансаміназ, а також дотримуватисяпризначеної лікарем дієти.Для більшоїефективності лікування необхідно регулярно відвідувати лікаря та контролювативміст ліпідів у крові.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому і недоступному для дітеймісці. Термін придатності – 3 роки. Не використовувати препарат після вказаноготерміну придатності
Переглядів: 872 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я