А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ліотон1000 гель (Lioton1000 gel)

міжнародна назва: гепарин натрію;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або злегкажовтуватий, майже прозорий гель в’язкої консистенції, з приємним запахом;

склад: 1 г гелю містить гепарину натрієвої солі 1000 ОД;допоміжні речовини: карбомер 940, метил-п-гідроксібензоат,пропіл-п-гідроксібензоат, олія неролієва, олія лавандова, етанол,триетаноламін, вода очищена.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються приварикозному розширенні вен. Код АТС С05В А03

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ліотон®1000 гель – це препарат на основі гепарину у формі гелю для зовнішньогозастосування. Нашкірне застосування препарату чинить протинабрякову,антиексудативну і протизапальну дію. Фармакокінетика.Проведені натваринах фармакокінетичні дослідження засвідчили, що гепарин виявляється вплазмі в незначних концентраціях, які не впливають на параметри згортаннякрові.

Показання для застосування. Варикозна хвороба тапов’язані з нею ускладнення: флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневийперифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічноїоперації видалення підшкірної вени ноги. Травми та забиті місця, інфільтрати талокалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травматичні ураження м’язів, сухожильі капсуло-зв’язкового апарату.

Спосіб застосування та дози. Дорослі застосовують препарат 1 – 3 рази надобу. На уражену ділянку шкіри наносять 3 – 10 см гелю та обережно втирають.Тривалість лікування визначається тяжкістю перебігу захворювання.

Побічна дія. В окремих випадках можутьспостерігатися алергічні реакції, такі як почервоніння шкіри і свербіж.

Протипоказання. Підвищена чутливість до гепарину ідопоміжних речовин. Препарат містить метил-п-гідроксібензоат іпропіл-п-гідроксібензоат, тому його не слід призначати хворим з алергією напарабени.

Передозування. Явища передозування препаратудотепер не описані.

Особливості застосування. За наявності у хворого геморагічнихсимптомів слід ретельно зважити можливість застосування препарату Ліотон®1000 гель. Препарат не слід призначати при кровотечах, наносити навідкриті рани, слизові оболонки, в очі, а також на інфіковані ділянки.Внаслідок обмеженого досвіду застосування використовувати препарат длялікування дітей не слід. Дані стосовно застосування препарату під часвагітності і годування груддю відсутні. Препарат не впливає на здатністькерувати транспортом або обслуговувати механізми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температуріне вище 25°С! Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5років
Переглядів: 848 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я