А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ліолів (Lioliv)

основні фізико-хімічні властивості: аморфна маса білого або світло-жовтогокольору з характерним запахом;

склад: 1 пляшка містить лецетину-стандарту 0,32 г, антралю0,0042 г; допоміжні речовини : лактоза

Форма випуску. Ліофілізований порошок для приготування розчину длявнутрішньовенних ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхпечінки, ліпотропні речовини. Код АТС А05В А50.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка

. Ліолів відноситься до групигепатопротекторних препаратів. При курсовому застосуванні препарат виявляєвиражені детоксикаційні властивості, зменшує прояви цитолітичного,мезенхімально-запального та холестатичного синдромів: нормалізує показникипротеїнограми, вмісту білірубіну, холестерину, трансаміназ і лужної фосфатази вкрові, протромбіновий індекс. Зменшує інтенсивність астеновегетативних порушеньі диспептичних проявів. За результатами доклінічних досліджень встановлено, щоЛіолів сприяє послабленню наслідків дії гепатотоксинів, активації репаративнихпроцесів у гепатоцитах та практичній нормалізації показниківструктурно-функціонального стану печінки у дорослих, молодих та нестатевозрілихтварин. Препарат інгібує процеси перекисного окислення ліпідів в крові татканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, виконуєфункцію неспецифічного детоксиканту, виявляє мембранопротекторний і протизапальнийефект. Ліолів не порушує функціональної діяльності органів та систем організму,нетоксичний, не має кумулятивних властивостей.Фармакокінетика.Після внутрішньовенноговведення Ліолів як ліпосомальна композиція циркулює в крові до 2-х годин. Максимальненакопичення препарату відмічається в печінці та селезінці (до 20 %), якедосягається через 5 хв після введення та зберігається протягом 180-300 хв.Препарат виводиться із сечею й калом.

Показання до застосування. Гострі і хронічні гепатити різної етіології,в т.ч. вірусної, із різним ступенем активності доброякіснігіпербілірубінонемії, цирози печінки у дорослих і підлітків.

Спосіб застосування і дози. Застосовується внутрішньовенно. ЕмульсіяЛіоліву готується безпосередньо перед застосуванням шляхом додавання у флакон50 мл стерильного ізотонічного розчину натрію хлориду. Після цього флаконструшують 2-3 хвилини до утворення однорідної емульсії кольору розведеногомолока.Препарат вводять внутрішньовенно краплинно, повільно по 1-2 пляшки 1-2рази на день. Курс лікування 5-15 днів, в залежності від важкості та перебігузахворювання.

Побічна дія. Можливі появи кропив’янки та інших алергічнихреакцій, що потребують відміни препарату та симптоматичного лікування.

Протипоказання. При індивідуальній підвищеній чутливості докомпонентів препарату. Алергійні реакції на вакцини або білок в анамнезі. Узв’язку з обмеженою на сьогодні інформацією Ліолів не рекомендується призначатив період вагітності та лактації, а також дітям до 12 років.

Передозування. Не описане. Можливі прояви підвищеної чутливостідо препарату, що потребують його відміни.

Особливості застосування. Ефективність гепатопротекторної терапіїпідвищується при застосуванні Ліоліву разом із пероральним гепатопротекторомАнтраль. Призначати з обережністю хворим з обтяженим анамнезом (застосуваннянаркотичних речовин внутрішньовенно, схильність до алергічних реакцій). Незастосовувати у одному шприці з іншими парентеральними розчинами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні, у пацієнтів ізцирозом печінки, Ліолів не впливає на активність стероїдних та цитостатичнихпрепаратів. Можливе вживання Ліоліва в комплексній терапії з жовчогінними тавітамінними засобами.

Умови зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступномудля дітей місці при температурі не вище 0о С. Термін придатності – 1рік.Термін зберігання приготовленої емульсії встерильному ізотонічному розчині натрію хлориду – не більше 6 годин притемпературі від 20 С до 6о С
Переглядів: 958 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я