А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лінкас (Linkus)

основні фізико-хімічні властивості: однорідний сироп натурального коричневогокольору зі смаком м’яти перцевої та специфічним ароматом;

склад: 10 мл сиропу містять 400 мг екстракту густого (1:3)із: адхатоди судинної, солодки голої, перцю червоного стручкового, фіалкизапашної, іссопу лікарського, калгану великого, кордії широколистої, алтеїлікарської, зизифусу звичайного (грудної трави унабі), оносми приквіткової;допоміжні речовини: цукор, кислота лимонна безводна, гліцерин,метилпарабен, пропілпарабен, пропіленгліколь, олія м’ятна, олія гвоздична, водаочищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати, що застосовуються при застуднихзахворюваннях. Код АТС R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка

. Комплексний препарат на основі лікарських трав зпротизапальними, відхаркувальними, муколітичними, спазмолітичними тажарознижувальними властивостями. Активує секреторну функцію епітелію дихальнихшляхів, змінює поверхнево активні властивості легеневого сурфактанту, стимулюєфункцію ворсинок епітелію, що позитивно впливає на ексудативну та поліферативнуфази запалення. Розріджує густе мокротиння та полегшує вихід слизу із дихальнихшляхів. На слизові оболонки глотки та бронхів діє як місцевий антисептик.Прийом препарату знижує тонус гладеньких м’язів бронхіол та трахеї,збільшує розмір бронхіол та альвеолярних мішочків, зменшує набряки слизовихоболонок. Зміни вираженості кашлю відмічається через 3-4 дні прийому препарату.Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показання для застосування. Лінкас – сироп, який застосовується яквідхаркувальний, спазмолітичний, жарознижувальний, муколітичний засіб длялікування запальних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів: кашель тазастуда; сухий подразнювальний кашель, бронхіт (гострий та хронічний);фарингіт, трахеїт, трахеобронхіт.

Спосіб застосування та дози. Для дорослих доза становить 2 чайні ложки(10мл) сиропу 3-4 рази на день. Дітям (2-10 років) – по 1 ч .л. (5 мл) сиропу3-4 рази на день. Дітям від 6 місяців до 1 року - по 1/2 ч. л. (2,5 мл) сиропу3-4 рази на день. Загальна тривалість лікування - від 3 до 7 днів.

Побічна дія. У поодиноких випадках можуть виникнути алергічніреакції (кропив’янка, свербіж). У такому разі слід припинити застосуванняпрепарату.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливостідо його складових, цукровому діабеті, дітям до 6 місяців.

Передозування. Передозування малоймовірне. Повідомлень щодовипадкового передозування не надходило .

Особливості застосування. До складу сиропу входить цукор, на що необхіднозвернути увагу хворим на цукровий діабет, та пацієнтам, які знаходяться нагіпокалорійній дієті.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночасний прийомпрепарату з протикашльовими ліками (наприклад з кодеїном), які зменшують вихідмокротиння.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці,при температурі від +15оС до +25оС . Термін зберігання –3 роки
Переглядів: 1160 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я