А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лінгезин (Lingesin)

основні фізико-хімічні властивості:мазь білого кольору з жовтуватим відтінком;

склад:1г мазі містить лінкоміцину гідрохлориду 10 мг, гентаміцину сульфату 5 мг,протеази “С” 2,5 мг; допоміжні речовини: полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний,гліцерин дистильований, поліетиленоксид, пропіленгліколь.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антибіотики для місцевого застосування. Код АТСD06А.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат з антибактеріальною та протеолітичноюдією.Гентаміцину сульфат – антибіотик широкого спектра дії із групиаміноглікозидів.Гентаміцину сульфат чинить бактерицидну дію відносно грампозитивнихкоків (стафілококів) і грамнегативних бактерій (синьогнійної палички, ешерихій,клебсієл). Резистентність мікроорганізмів до гентаміцину розвивається повільно,однак штами, стійкі до неоміцину і канаміцину, стійкі також і до гентаміцину(перехресна стійкість). Не впливає на анаероби, гриби, віруси, найпростіші.Лінкоміцину гідрохлорид відноситься до лінкозамідів. Активний відносностафілококів, стрептококів і ряду анаеробних бактерій.Протеаза “С” – протеолітичний фермент, забезпечує ензиматичне очищенняслизової оболонки рота, ясенних карманів і прикореневої зони зуба від гнійних інекротичних мас, сприяє прискоренню репаративних процесів. Фармакокінетика

. Препаратпрактично не проникає у кров, виявляючись лише в слідових концентраціях (прирекомендованому способі застосування).

Показання для застосування. Лінгезин застосовують у дорослих пригнійно-запальних захворюваннях слизової оболонки рота і ясен (афти, стоматит,гінгівіт, гінгівостоматит, пародонтит та ін.).

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують щоденно або через 1-2дні одноразово. Мазь наносять на уражену ділянку слизової оболонки порожнини рота увигляді аплікацій (на 20-30 хв) або втирають пальцем протягом декількох хвилин,потім порожнину рота промивають розчином антисептика або кип’яченою водою. Приабсцедивній формі пародонтиту після хірургічної обробки абсцесу щоденнозакладають у ясенні кармани і наносять на післяопераційну рану.Добова доза залежно від площі поверхні, що обробляється, становить 1-5г. Курс лікування – від 3 до 6 днів.

Побічна дія. Можлива поява алергічних реакцій (печіння,подразнення) у місці аплікації, при виявленні яких лікування слід припинити іпризначити десенсибілізуючу терапію.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до будь-якогокомпоненту препарату. Препарат не застосовують в педіатричній практиці.

Передозування. Випадки передозування досі не описані.

Особливості застосування. Не слід наносити препарат на пухлинну поверхню, якакровоточить і нагноїлася, застосовувати у репаративній фазі ранового процесу.Досвід застосування препарату в періоди вагітності і лактаціївідсутній.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. В період лікування препарат не застосовують сумісно з іншимилікарськими засобами для місцевого застосування (крім ізотонічного розчинунатрію хлориду) у зв’язку з можливою інактивацією протеази “С”.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла танедоступному для дітей місці, при температурі не вище +10°С. Термін придатності- 2 роки
Переглядів: 1076 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я