А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лікарського засобунео-ангін без цукру (Neo-angin sugar free)

основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки червоного кольору;

склад: 1 таблетка містить: 2,4-дихлобензилового спирту 1,2 мг п-пентил-м-крезолу 0,6 мг ментолу 5,72 мг; допоміжні речовини: олія бадьянова зірчастого анісу, олія м’ятиперцевої, барвник Е124, рідкий мальтитол, кислота винна.

Форма випуску. Таблетки для смоктання.Фармакотерапевтична група. Препарати, які застосовуються призахворюваннях горла. Комбіновані антисептики. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Нео-ангін® без цукрузастосовується при інфекційно-запальних захворюваннях порожнини рота та глотки.Чинить швидку дію, не пошкоджує емаль зубів, має приємний смак та дезодоруючийефект.

Показання для застосування. Нео-ангін® без цукру застосовуютьдля лікування і профілактики запальних та інфекційних захворювань порожнинирота, горла та гортані, таких як запалення мигдаликів (тонзиліт, ангіна),запалення слизової оболонки рота (стоматит, молочниця, афти) і ясен (гінгівіт),катар глотки (фарингіт), катар гортані (ларингіт), а також для профілактикигрипозних інфекцій.

Спосіб застосування та дози. Якщо немає інших вказівок, дорослим тадітям старше 6 років Нео-ангін® без цукру рекомендується повільнорозсмоктувати по одній таблетці кожні 2 - 3 години, але не більше 8 таблеток надобу.

Побічні ефекти. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Відома підвищеначутливість до компонентів препарату. Нео-ангін® без цукрупротипоказаний для застосуваннядітям віком до 6 років.

Передозування. Випадки передозуванняневідомі. Особливостізастосування. Вагітність і годування груддюБезпека застосування препарату у період вагітностіта годування груддю не встановлена, однак його негативний вплив малоймовірний.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та терміни зберігання. Зберігати у сухому місці при температурі невище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2роки
Переглядів: 873 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я