А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лікарського засобукузікром (Cusicrom)

міжнародна та хімічна назви

: cromoglycic acid; динатрію 4,4’-діоксо-5,5’-(2-гідрокситриметиленедіокси)ди(4Н-кромін-2-карбоксилат);

основні фізико-хімічні властивості

: прозорий, безбарвний або злегка жовтуватий розчин;

склад: 1 мл розчину містить 40 мг кромогліцієвої кислоти уформі натрієвої солі (натрію кромоглікату);допоміжні речовини: бензалконію хлорид, полісорбат 80, ЕДТА натрієвасіль, вода очищена.

Форма випуску. Спрей назальний дозований.

Фармакотерапевтична група. Протиалергійні засоби для інтраназальногозастосування. АТС R01A6.

Фармакологічні властивості.Фармокодинаміка. Кромогліцієва кислота (натрію кромоглікат)пригнічує дегрануляцію сенсибілізованих тучних клітин, запобігаючи виділеннюгістаміну та інших медіаторів запалення. Препарат добре переноситься і можепризначатися разом з іншими препаратами, що застосовуються місцево абосистемно.Фармакокінетика. Абсорбується приблизно 7 % інтраназально введеноїдози, а решта або ковтається, або випаровується і видихається. Абсорбованакількість зрештою виділяється у жовч і сечу.

Показання для застосування. Лікування та попередження всіх видівалергійних ринітів. Сезонний та хронічний риніт. Сінна пропасниця.

Спосіб застосування та дози. Як правило, застосовується 3 або 4 разищоденно в кожну ніздрю. При необхідності доза може бути збільшена до 6 разів надень.Для досягання ефективного та довготривалого ефектупри лікуванні риніту слід застосовувати препарат регулярно і не перериватилікування.При лікуванні хронічного алергійного ринітутерапевтичний ефект виявляється тільки після 2-4 тижнів. Протягом початковоїфази лікування супутньо можуть застосовуватись антигістамінні або назальніпротинабрякові лікарські засоби. Супутнє лікування має бути припинене післязавершення початкової фази.

Побічна дія. Може спричинити печію або подразнення, що зникаєпротягом перших днів лікування. Інші, менш часті побічні реакції: нудота,головний біль, висипання на шкірі, бронхоспазм, сухість слизової оболонки таносова кровотеча.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Передозування. Завдяки властивостям препарату, призначеному длямісцевого застосування, жодних токсичних ефектів не очікується при йоговикористанні в рекомендованих дозах, а також у разі випадкового ковтання вмістуфлакона. У разі передозування або випадкового ковтання препарату слідзвернутися за консультацією до лікаря.

Особливості застосування.Вплив на здатність керувати транспортнимизасобами. Не описаний.Вагітність і лактація. Спеціальних застережень при прийоміпрепарату під час вагітності та лактації немає.Використання в педіатрії. Безпечність при застосуванні препарату у лікуваннідітей до 6 років не доказана.Рекомендації щодо застосування. Застосування препарату повинно здійснюватисятаким чином:перед першим розпиленням- зняти захисний ковпачок;- струсити флакон з розпилювачем;- натиснути на пульсатор стільки разів, скільки буде необхідно длязаповнення механізмуклапана розчином і належного розпилення.ІНСТРУКЦІЯ для застосування:- прочистити носові ходи;- злегка нахилити голову вперед і вставити наконечник розпилювача водну ніздрю,притиснувши іншу ніздрю пальцем;- вдихнути і енергійно натиснути на дно флакона, після чого вдихнутичерез рот іповторити процедуру;повторити процедуру з іншою ніздрею.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (до 30°С), у недоступному для дітей місці. Захищати від світла. Термін придатностіскладає 3 роки
Переглядів: 764 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я