А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лікарського засобугінсомін (Ginsomin)

Основні фізико-хімічні властивості: м’які желатинові капсули довгастій формикоричневого кольору, вміст капсули – масляниста неоднорідна маса коричневогокольору.

Склад:1 капсула містить:екстракт женьшеня 50 мгнатуральний бета каротин 6 мгвітамін D3 200 МОвітамін В1 1.5 мгвітамін В2 1.5 мгвітамін В6 2 мгвітамін В12 2 мкгвітамін С 60 мгнатуральний вітамін Е 15 МОнікотинамід 20мгкальцію пантотенад 6 мгкальціюдигидрофосфат 255 мгкислота фолієва 200 мкгзалізо 15 мгмідь 2 мгцинк 5 мгмагній 4 мгмарганець 1 мгкалій 3.5 мгселен 0.035 мгдопоміжні речовини:Лецитин, олія рослинна гідрогенізована, віск білий, олія соєва.

Лікарська форма.М’які капсули.

Фармакотерапевтична групаПолівітаміни з мікроелементами. Код АТС А11АА04.До складу препарату входить комплекс вітамінів, мінералів та екстрактженьшеню, що зумовлює оптимулюючий ефект і надає профілактичну дію в умовахвпливу на організм несприятливих факторів.

Фармакологічні властивості.Екстракт кореня Корейського женьшеня (Панакс), котрий міститьбіологічно активні речовини, що неспецифічно посилюють захисні сили організму.Активуючи фагоцитоз вони гальмують проникнення мікроорганізмів у людськийорганізм. Встановлено також противірусна активність женьшеня відносно вірусівгрупи та герпесу.Вітаміни мають велике біологічне значення, тому, що вони беруть участьв регуляції багатьох біологічних процесів в організмі. В метаболізмівуглеводів, жирів і білків, а також у діяльності нервової системи беруть участьвітаміни групи В (В1, В2, В6).Вітамін В2 (рибофлавін) є каталізатором клітинного дихання та здоровогоприйняття, відіграє важливу роль у формуванні ДНК, сприяє процесам регенераціїтканин. Вітамін В6 (піридоксин) як кофермент бере участь у метоболізміамінокислот та білків у синтезі нейромедіаторів.Вітамін 12 разом із Фолієвою кислотою, приймає участь у синтезінуклеотидів, у еритропоезі та є необхідним для росту організму.Нікотинамід (вітамін РР) бере участь у процесах тканинного дихання,жирового та вуглеводного обміну. Аскорбінова кислота (вітамін С) відіграє важливу роль у регулюванніокислювалбно відновних процесів, забезпечує синтез колагену, бере участь уметаболізмі Фотієвої кислоти та заліза, а також у синтезі стероїдних гормонівта катехоламіну.Вітамін Е (токоферол) володіє антиоксидантними властивостями,забезпечує захист ненасичених кислот у мембранах від ліпопероксидації, береучасть у формуванні колагенових та еластичних волокон, запобігає утвореннюпервинних пошкоджень.Вітамін Д3 (холекальциферол) регулює обмін кальцію та фосфору ворганізмі.Магній знижує збудливість нейронів і передачу нервового імпульсу ум’язи, бере участь у як кофактор у багатьох ферментативних реакціях.Залізо бере участь у еритропоезі, у складі гемоглобіну забезпечуєтранспорт кисню до тканин. Цинк бере участь у метаболізмі нуклеінових кислот, а також у метаболізмігормонів. Кальцій необхідний для формування кісткової тканини та зубів, сприяєнормальному згортанню крові.Фтор є необхідним для мінералізації кісток та зубів.Калій бере участь у підтриманні внутрішньоклітинного осмотичного тиску,у процесах проведення нервових імпульсів, відіграє важливу роль у метаболізміта функціонуванні м’язів у тому числі міокарду. Мідь бере участь у тканинному диханні, кровотворенні, імунних реакціях.Марганець впливає на розвиток кісткових тканин, бере участь у тканинномудиханні, імунних реакціях.Селен – елемент, який являє собою складову частину частинуантиокислювальнного ферменту глутатіонпероксидази, який видаляє з клітиниперекиси та вільні радикали.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарату Гінсомін визначається фармакокінетикою йогоскладових.

Показання.Як профілактичний засіб для запобігання несприятливому впливу шкідливихречовин та екологічних факторів, для активізації функціональних можливостей організму,підвищення працездатності, для профілактики застудних захворювань, запобіганнязагостренню хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, для профілактикинегативного впливу тривалих фізичних та психоемоційних перевантажень, особам,які проходять комплексне лікування запальних процесів, у період реабілітаціїпісля перенесених тяжких захворювань чи операцій як доповнення до раціонухарчування.

Спосіб застосування та дози.Препарат вживати перорально по 1 капсулі в день, запиваючи необхідноюкількістю води. Загальна тривалість курсу лікування – 1-2 місяці чи за рекомендацієюлікаря.

Побічні ефекти.Небажані впливи невідомі.

Протипоказання.Не рекомендується вживати препарат вагітним жінкам, під час лактації,людям з підвищеною чутливістю до женьшеню та дітям 14 років.

Передозування .Про передозування повідомлень не було.

Особливості застосування. Лікар вирішує питання про тривалість курсу лікування, а також продоцільність призначення при гіпертонії.

Взаємодії з лікарськими засобами.Взаємодія поки ще невідома.

Термін придатності. 2 роки.Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови і термін зберігання.Препарат необхідно зберігати в сухому, прохолодному, захищеному відсвітла місці при температурі до 25°С .Зберігати у недоступному для дітей місті
Переглядів: 1422 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я