А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лікарського засобувенорутон гель (Venoruton gel)

міжнародна назва: rutoside;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий до слабкого опалесцентного,золотисто-жовтого кольору, практично без запаху гель;

склад: 1 г гелю містить рутозиду 20 мг; допоміжні речовини: карбомер 980, натрію гідроксиду 30% розчин,динатрію етилендіамінтетраоцтовий дигідрат, бензалконію хлорид, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектор. Капіляростабілізуючийзасіб. Код АТС С05С А01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Сприяє зміцненню стінок капілярів інормалізації їх проникності. При хронічній венозній недостатності Венорутонгель зменшує вираженість таких її проявів, як набряки, біль, судоми, трофічнірозлади, варикозний дерматит і варикозні виразки. Полегшує симптоми, звичайнопов’язані з гемороєм: біль, ексудацію, свербіж і кровотечу. Застосування гелюсприяє зменшенню місцевих побічних ефектів променевої терапії (набряк, шкірнаеритема). Гель поряд з протизапальною та ангіопротекторною дією має такожохолоджувальний та заспокійливий ефект. Фармакокінетика.При нанесенні гелю на уражену ділянку активнаречовина швидко проникає через епідерміс, через 30 хв виявляється в дермі, ачерез 2 - 5 год - у підшкірній жировій клітковині. При зовнішньому застосуваннігелю всі доступні на цей час методи визначення концентрації у крові активноїречовини є недостатньо чутливими.

Показання для застосування. Біль і набряки, пов’язані з хронічноювенозною недостатністю; відчуття тяжкості і біль у ногах, набряклістьщиколоток; біль після проведення склерозивної терапії; біль і набряктравматичного генезу, у тому числі при ушкодженнях зв’язок, розтягненнях абоударах м’язів.

Спосіб застосування та дози. Дорослим Венорутон гель призначають місцево.Наносять на уражену ділянку вранці і ввечері. Легкими рухами втирають у шкіру,доки вона не стане сухою. За необхідності гель можна використовувати підоклюзійними пов’язками.

Побічна дія. Дуже рідко – шкірно-алергічні реакції, які минаютьсамостійно після відміни препарату і не потребують проведення допоміжнихлікувальних заходів.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату або до іншихрутозидів. І триместр вагітності.

Передозування. Не відомо.

Особливості застосування. Зазначені побічні ефекти препарату минають, якправило, самостійно після його відміни.Нема необхідності додержуватися застережень при призначенні препаратузовнішньо у ІІ та ІІІ триместри вагітності та у період лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухомумісці при температурі нижче 30°С. Термін придатності -5 років.
Переглядів: 1068 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я