А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лікарського засобубіоарон c (Bioaronc)

основніфізико-хімічні властивості: сироп червоно-коричневого кольору, має приємний запах та смак;

склад: 5 мл препарату містять: екстракт алое (Aloeextractum fluidum) – 1920 мг, сік аронії (Aroniae succus) – 1170 мг, вітаміну C- 51 мг;допоміжні речовини: сахароза.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код ATCА13А.

Фармакологічні властивості. Препарат містить біогенні стимуляториводної витяжки з листя алое, а також вітаміни та мікроелементи.Водна витяжка з листя алое стимулює гранулопоез, посилює спроможністьабсорбції, деградації та розпізнання антигенів. Посилює, перш за все,гуморальну відповідь; стимулює збільшення кількості лімфоцитів В у периферичнійкрові, одночасно слабше впливаючи на захисну реакцію клітинного типу. Крімтого, незначно посилює опір контактній інфекції. Імуностимулююча дія препаратупроявляється в рівновазі імунної системи, що особливо важливо для дітей, які щена мають в повному обсязі сформованого захисного механізму. Клінічнідослідження, які були проведені на дітях показали, що препарат стимулюєрозвиток, а також зростання маси тіла у учасників дослідження.

Показання для застосування. Як допоміжний засіб при:- інфекціях верхніх дихальних шляхів, наприклад, прилікуванні застудних захворювань,- відсутності апетиту.Як профілактичний засіб:- при повторних бактеріальних і вірусних інфекціях,у період реконвалесценції після перенесених захворювань і антибіотикотерапії.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначений для застосуваннядітям. Якщо лікар не призначив іншого, приймати дітям від 3 до 6 років: 2 разина добу по 5 мл (1 мірна ложечка) препарату протягом 14 днів; від 6 років істарше: 3 рази на добу по 5 мл (1 мірна ложечка) перед їжею протягом 14 днів.При відсутності апетиту дітям віком від 3 років істарше – по 5 мл препарату один раз на добу за 15 хв до їжі.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Також, як і при застосуванні інших препаратів, які містять цукор, препаратБіоарон С може негативно впливати на хворих цукровим діабетом та осіб зсиндромом поганого всмоктування глюкози і галактози, непереносимістю фруктозиабо осіб з дефіцитом сахарози та ізомальтози.

Передозування. Невідоме.

Особливості застосування. Разова доза препарату (5 мл) містить майже3,3 г сахарози.Не слід змінювати дозу препарату безвказівок лікаря або розширювати показання для застосування.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Невідома.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, темномумісці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1108 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я