А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лізину есцинат (L-lysine aescinat)

основні фізико-хімічнівластивості: прозорий,безбарвний розчин;

склад: 1 мл розчину містить L-лізину есцинату (уперерахунку на 100% речовину) 0,001 г;допоміжні речовини: спиртетиловий 96%, пропіленгліколь, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючі засоби. Код АТС С05 СХ03**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препаратвиявляє протизапальну, протинабрякову та знеболювальну дію. Есцин знижує активністьлізосомальних гідролаз, що запобігає розщепленню мукополісахаридів у стінкахкапілярів та у сполучній тканині, яка їх оточує, і тим самим нормалізуєпідвищену судинну та тканинну проникність і виявляє антиексудативну(протинабрякову), протизапальну та знеболювальну дію. Препарат підвищує тонуссудин, а також чинить помірний імунокоригуючий та гіпоглікемічний ефекти.

Показання для застосування. Посттравматичні, інтра- і післяопераційнінабряки будь-якої локалізації: тяжкі набряки головного і спинного мозку тжкогоступеня, у тому числі із субарахноїдальними і внутрішньочерепними гематомами ізміщенням серединних структур головного мозку та явищ набряку-набухання;набряки м’яких тканин із залученням опорно-рухового апарату, що супроводжуютьсялокальними розладами їх кровопостачання і больовим синдромом; набряково-больовісиндроми хребта, тулуба, кінцівок; тяжкі порушення венозного кровообігу нижніхкінцівок при гострому тромбофлебіті, які супроводжуються набряково-запальнимсиндромом.

Спосіб застосування тадози.Добова доза препарату для дорослих становить 5 - 10 мл.5 - 10 мл препарату розводятьу 15 - 50 мл натрію хлориду, розчину для ін’єкцій 0,9% і вводять суворовнутрішньовенно (внутрішньоартеріальне введення не допускається). При станах,що загрожують життю хворого (гостра черепно-мозкова травма, інтра- тапісляопераційні набряки головного і спинного мозку з явищами набряку-набухання,набряки великих розмірів внаслідок поширених травм м’яких тканин іопорно-рухового апарату), добову дозу збільшують до 10 мл двічі на добу.Максимальна добова доза для дорослих - 25 мл.Тривалість застосуванняпрепарату, звичайно, становить 2-8 діб, залежно від ефективності терапії.У дітей разова доза вводитьсяіз розрахунку: 1 - 5 років - 0,22 мг L-лізину есцинат® на кг маситіла; 5 – 10 років - 0,18 мг L -лізину есцинат® на кг маси тіла; 10років і старше – 0,15 мг L-лізину есцинат® на кг маси тіла; старші10 років – 0,12 мг L-лізину есцинат® на кг маси тіла. Препаратвводять 2 рази на добу. Тривалість курсу від 2 до 8 днів, залежно від станухворого та ефективності терапії .

Побічна дія. При індивідуальній чутливості до есцину вокремих хворих можливі алергічні реакції у вигляді шкірного висипу,кропив’янки, ангіоневротичного набряку.

Протипоказання. Препарат протипоказаний хворим з вираженимипорушеннями функції нирок, а також особам з підвищеною індивідуальноючутливістю до компонентів препарату. Діти до 1 року.

Особливості застосування. В окремих хворих на гепатохолецистит при призначенніпрепарату можливе короткочасне підвищення активності трансаміназ, що нестановить загрози для хворих і не потребує припинення прийому препарату.Досвіду застосування препарату у вагітних та у жінок у період лактації немає.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. При лікуванніL-лізину есцинатом® можливе призначення інших лікарських засобів завідповідними показаннями (протизапальних, аналгетиків, антимікробних).Препарат не слід застосовуватиодночасно з аміноглікозидами, бо це може підвищувати їх нефротоксичність. Принеобхідності одночасного призначення L-лізину есцинат®у іантикоагулянтів дози останніх слід знижувати (контроль протромбіновогоіндексу). Зв’язування есцину з білками плазми утруднюється при одночасномузастосуванні антибіотиків цефалоспоринового ряду, що може підвищуватиконцентрацію вільного есцину в крові з ризиком розвитку побічних ефектівостаннього.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі від +15 °С до + 25°С. Термінпридатності - 2 роки
Переглядів: 2130 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я