А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лівенціалє (Liventsiale)

міжнародна назва: натуральні фосфоліпіди;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин жовтого кольору, практично вільнийвід механічних включень;

склад: 1 мл містить 50 мг натуральних фосфоліпідів*(*натуральні фосфоліпіди – синонім - (3-фосфатидил)холін із соєвихбобів, який містить 95 % (3-фосфатидил)холіна );допоміжні речовини: спирт бензиловий, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні засоби. Код АТС: А 05ВА50**.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Активна діюча речовина препарату – натуральні фосфоліпіди. Субстанціянатуральних фосфоліпідів (НФЛ) є високоочищеним екстрактом із бобів сої імістить переважно фосфатидилхолін (ФХ) з високою концентрацією поліненасиченихжирних кислот, в основному лінолевої (70 %), ліноленової і олеїнової. Головнимактивним інгредієнтом натуральних фосфоліпідів є1,2–дилінолеоїлфосфатидилхолін.За своєюхімічною структурою НФЛ відповідають природним (ендогенним) фосфоліпідаморганізму людини, але у функціональному відношенні переважають їх завдякивисокому вмісту в 1-му і 2-му положенні молекули поліненасичених жирних кислот(ПНЖК), особливо лінолевої кислоти. Мембраностабілізуючаі гепатопротекторна дія НФЛ досягається шляхом прямого вбудування молекул НФЛ вфосфоліпідну структуру пошкоджених печінкових клітин, заміщення дефектів івідновлення бар’єрної функції ліпідного бішару мембран. Ненасичені жирнікислоти фосфоліпідів сприяють збільшенню активності і пластичності мембран,зменшують компактність фосфоліпідних структур, нормалізують проникність.Гепатозахисна діянатуральних фосфоліпідів, побудована на інгібуванні процесів перекисногоокислення ліпідів (ПОЛ), які розглядають як один з головних механізмів розвиткууражень печінки.Препаратмає здатність запобігати розвитку гіперхолестеринемії (ГСХ) ігіпертригліцеридемії (ГТГ), нормалізує рівень β-ЛП, преβ-ЛП. Прицьому стимулюються керовані фосфоліпідами процеси затримки патологічногонакопичення холестерину в тканинах, а також виникає мобілізація йоготранспортування із стінок судин назад за рахунок активації ліполітичної (ЛПЛ)або холестеринестерифікуючої ферментної системи (ЛХАТ).Дилінолеоїлфосфатидилхолінсприяє зниженню рівня активації клітин Купфера і продукування ними прозапальнихцитокінів IL1b і TNFa.Натуральніфосфоліпіди мають антифібротичний ефект. Фармакокінетика. Періоднапіввиведення холінового компонента становить близько 70 годин, для насиченихжирних кислот – близько 30 годин.

Показання для застосування. Жирова інфільтрація печінки різного генезу(включно ураження печінки при діабеті); хронічні гепатити, гострі гепатити встадії реабілітації хворого; початковий цироз печінки; токсичні ураженняпечінки; алкогольне ушкодження печінки; токсикози у вагітних.Як допоміжна терапія – при псоріазі; радіаційному синдромі;метаболічному синдромі.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і підліткам вводять внутрішньовенноповільно вміст 1 – 2 ампул на добу, а у тяжких випадках – від 2 до 4 ампул надобу (дозволяється вводити за один раз вміст двох ампул). Тривалість лікування– до 10 діб. Якщо потребується розведення, рекомендується використовувативласну кров пацієнта 1 : 1, також для приготування інфузійного розчинурекомендується використовувати 5% або 10% розчин глюкози, 5% розчин ксиліту.Бажано доповнити парентеральну терапію застосуванням препарату у виді капсул ЛІВЕНЦІАЛЄФОРТЕ. Питання про можливість використання препарату для вагітних та дозуваннявирішує лікар по показанням.При псоріазі лікування починають із прийому ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ по 2капсули 3 рази на добу протягом 2 тижнів, після цього протягом 10 днів приймаютьпрепарат у формі внутрішньовенних ін’єкцій (по 1 ампулі (5 мл) на добу), зодночасним призначенням ПУВА-терапії. Після чого продовжують прийом капсулпротягом 2 місяців. За наявності протипоказань до ПУВА-терапії застосовують туж саму схему прийому препарату у поєднанні із загальноприйнятими методамилікування псоріазу.

Побічна дія. В окремих випадках можуть виникнути реакціїгіперчутливості через вміст бензилового спирту.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Внутрішньопечінковийхолестаз. Препарат не слід призначати новонародженим дітям і немовлятам.

Передозування. Дані про передозування препаратувідсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не дозволяється застосовувати для розведенняпрепарату розчини електролітів. Відсутні дані про несумісність препарату з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 2-8 оС.Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 701 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я