А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Леузея (Leuzea)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина коричневого абочервоно-коричневого кольору, з характерним ароматом. З часом утворюється тонкийосад, який не погіршує якість препарату;

склад

: рідкийекстракт левзеї (Leuzeae extractum fluidum) (1 мл = 42 краплі);допоміжна речовина: спирт.Препарат виготовляють за таким прописом: висушене коріння левзеї сафлороподібної – 1 кг; етанол 70 % - q.s. до одержання екстракту рідкого.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. АТС А13А.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Основні діючі речовини фітоекдизони –екдистерони, виявляють стимулюючу дію на ЦНС, підвищують фізичну та розумовупрацездатність. До складу препарату входять також флавоноїди, каротини, органічнікислоти, дубильні речовини, поліацетилени та мікроелементи.Точний механізм дії препарату вивчений недостатньо, але припускається,що він обумовлений анаболічною активністю фітоекдизонів, збільшенням вмістуглікогена і АТФ у м’язах, що приводить до підвищення працездатності втомленихм’язів. Фітоекдизони характеризуються стимулюючою і тонізуючою дією,нетоксичністю, мінімальною побічною дією. Вони вважаються природнимиадаптогенами, тобто речовинами, що забезпечують кращу адаптацію організму достресогенних стимулів різного походження. Неспецифічним шляхом підвищуютьпсихічну і розумову працездатність і витривалість організму.

Фармакокінетика. Невідома.

Показання для застосування. Неврастенічні стани (стомлюваність, зниженапрацездатність, неуважність), загальне ослаблення функцій організму (прискоренесерцебиття, парестезії, відсутність апетиту, диспепсія, послаблення потенції), періодреконвалесценціі, для профілактики розумової і фізичної перевтоми. Препарат призначений, головним чином, для пацієнтів похилого віку.

Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають 1 краплю на 1 кг маситіла на добу. Загальну добову дозу розділяють на 2-3 прийоми. Приймають післяїжі, запивають водою. Якщо вечірня доза викликає збудження (погане засинання),рекомендується прийняти останню частину добової дози не пізніше, ніж за 3-4години до сну. Найчастіше позитивний ефект досягається до 4-го тижня лікування.Курс лікування рекомендується повторювати 3-4 рази на рік.

Побічна дія. Звичайно препарат переноситься добре, у виключнихвипадках може виникнути запор або пронос.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при гіпертензії, порушенняхсерцевого ритму, гострих інфекційних захворюваннях, при тяжких хронічнихзахворюваннях з симптомами недостатності окремих органів, при недоумстві тапідвищеній чутливості до левзеї.Препарат протипоказаний в період вагітності та годування груддю(недостатній досвід клінічного застосування).Оскільки у складі препарату є спирт (55 %), не призначають особам зтяжкими захворюваннями печінки і нирок, алкоголікам, пацієнтам з виразкоюшлунка або дванадцятипалої кишки, особам з тяжкими формами порушень функціїмозку.Дітям ектракт левзеї непризначають.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Передозування. Ризик передозування незначний, оскільки препаратмалотоксичний. При різкому передозуванні або випадковому прийомі засобу дитиноюпроводиться симптоматичне лікування під наглядом лікаря.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітеймісці при температурі 15-25 0С, захищати від світла.Термін придатності: 2 роки
Переглядів: 991 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я