А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лексин 500 (Lexin 500)

міжнародна назва: cefalexin;

основні фізико-хімічні властивості: капсули - світло-сіракришка/світло-оранжеве тіло, яке міститьгранули білого кольору;

склад: 1 капсула містить 500мг цефалексину моногідрату;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний,магнію стеарат, натрiю крохмаль глiколят.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальнi засоби для системногозастосування.Код АТС J01D A01.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Має бактерицидну дію на більшість видівграм-позитивних та грамнегативних мікроорганізмів, включаючи b-лактамазу(пеніциліназу) продукуючі організми. Лексин® 500 особливо ефективнийдля лікування інфекцій, викликаних стафілококом. Проявляє високу активністьвідносно більшості стрептококів, включаючи S. Pyogenes, S. Viridans, S.Pneumoniae. Лексин® 500 також діє на Hemophilus, E. coli, P.mirabilis, Klebsiella spp., Haemophilus influenzae, moraxella catarrhalis,Neisseriae.Фармакокінетика.Стабільний у кисломусередовищі, швидко та майже повністю всмоктується у кишечнику, проникає утканини, виводиться з сечею. Лексин® 500 легко абсорбується. Через 1 годину післяперорального прийому максимальна концентрація в плазмі становить 18 мкг/мл та32 мкг/мл при разових дозах 500 мг та 1000 мг відповідно. Тільки 10% препаратузв’язується з білками плазми, коли концентрація Лексину® 500 в органах, тканинах та тканинних рідинахдосягає концентрації, що забезпечує терапевтичну ефективність. Це несупроводжується підвищенням вмісту Лексину® 500 у спинномозковій рідині.80 - 100% Лексину® 500 виділяється з сечею унезмінному стані.

Показання для застосування. Лексин® 500 призначають длялікування інфекційних захворювань, викликаних чутливими до цефалексинумiкроорганiзмами: iнфекцiй респіраторного тракту, отитів, інфекцій шкіри там’яких тканин, інфекцій кісток та суглобів, стоматологічних інфекцій, інфекційсечостатевої системи.

Спосіб застосування та дози. Лексин® 500 застосовуютьвнутрішньо.Добова доза для дорослих та дiтей вiком вiд 12 рокiвзнаходиться в межах від 2 до 4г (залежно від тяжкості перебігу захворювання),розподілена на 4 прийоми. Для лiкування iнфекції верхніх і нижніх дихальнихшляхів, шкірних інфекцій (абсцеси, піодермії) та інфекцій м’яких тканин,запалень сечових шляхів легкої та середньої тяжкості (пієлонефрити, цистити,цистопієлонефрити) звичайна доза становить 500 мг кожні 6 годин. Тривалiстьлiкування – 7 - 10 днiв. Лікування складніших форм інфекцій потребує відповідновищих доз Лексину® 500 - до 4 г. При інфекційних захворюваннях,викликаних стрептококами, курс лікування Лексином® 500 повиненстановити не менше 10 днів.

Побічна дія. Побічні ефекти, викликані Лексином®500, зустрічаються рідко. Можливі свербіж, розладиШКТ: нудота, пронос, блювання. Тривале застосування Лексину®500 може призвести до дисбактеріозу та суперінфекції (кандидомікоз).

Протипоказання. Підвищена чутливість до цефалоспоринів, періодгодування груддю.

Передозування. У разі передозування препарату його кількість вплазмі можна значно знизити методом перитонеального діалізу або гемодіалізу.

Особливості застосування. Препарат слід з обережністю призначатипацієнтам з нирковою недостатністю.У лабораторній діагностиці слід враховувати, щоЛексин® 500 може стати причиною хибно позитивного результату дослідженнясечі на цукор та позитивного комбі-тесту.Незважаючи на відсутність даних про тератогенністьта мутагенність препарату, Лексин® 500 під час вагітності слідпризначати з обережністю. Препарат проникає в грудне молоко в низькiйконцентрації, але при лікуванні Лексином® 500 рекомендуєтьсявідмовитися від годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може підсилювати дію непрямихантикоагулянтів, під час лікування слід уникати вживання алкоголю.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі внедоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1107 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я