А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лексин 125 (Lexin 125)

міжнародна та хімічна назви: цефалексин;5-тіа-1-азабіцикло-[4.2.0]окт-2-ен-2-карбоксильна кислота,7[(амінофенілацетил)аміно]-3-метил-8-оксо-, моногідрат, [6R-[6a,7b(R*)]]-(6R,7R)-7-[®-2-аміно-2-фенілацетамидо]-3метил-8-оксо-5-тиа-1-азабіцикло[4.2.0]окт-2-ен-2-карбоксильноїкислоти моногідрат.

основні фізико-хімічні властивості: суспензія – білий або білуватий порошок,після змішування- біла або білувата суспензія із запахом ананасу;

склад: 5 мл готової суспензії містять: цефалексинумоногідрату еквівалентно 125 мг цефалексину;допоміжні речовини: декстрин ксантановий, кислоталимонна, моноамонію гліцеризинат, натрію сахарин, натрію бензоат, порошок зісмаком ананасу, сахароза.

Форма випуску. Порошок для приготування суспензії.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системногозастосування цефалоспорини. Код АТС J01D A01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Має бактерицидну дію на більшістьвидів грам-позитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Лексин® особливоефективний для лікування інфекцій, викликаних стафілококом (включаючипеніциліназа продукуючі). Проявляє високу активність відносно більшостістрептококів, включаючи S. Pyogenes, S. Viridans, S. Pneumoniae. Лексин® такождіє на Hemophilus, E. Coli, P. Mirabilis, Klebsiella SPP., HaemophilusInfluenzae, Moraxella Catarrhalis.Фармакокінетика.Стабільний в кисломусередовищі, швидко та майже повністю всмоктується у кишечнику, проникає утканини, виводиться з сечею. Через однугодину після орального прийому максимальна концентрація в плазмі становить 9мкг/мл, 18 мкг/мл, 32 мкг/мл при разових дозах 250 мг, 500 мг, 1000мгвідповідно. Тільки 10 % препарату зв’язується з білками плазми, коликонцентрація Лексину® в органах, тканинах та тканинних рідинах досягаєконцентрації, що забезпечує терапевтичну ефективність. Це не супроводжуєтьсяпідвищенням вмісту Лексину® у спинномозковій рідині. 80-100 % Лексину®виділяється з сечею у незмінному стані. Після приймання разової оральної дози в250 мг максимальна концентрація в сечі, що дорівнює 1000 мкг/мл, досягаєпротягом перших двох годин.

Показання для застосування. Лексин® призначають для лікування інфекційреспіраторного тракту, отитів, інфекцій шкіри та м’яких тканин, інфекцій кістокта суглобів, стоматологічних інфекцій, інфекцій сечостатевої системи,викликаних чутливими до препарату мікроорганізмами.

Спосіб застосування та дози. Лексин® застосовують перорально.Передприготуванням суспензії необхідно перевернути та струснути флакон, щоброзпушити порошок, додати 48 мл кип’яченої холодної води, але не відразу, а удекілька прийомів, кожен раз збовтуючи флакон до утворення однорідноїсуспензії. Приймати суспензію можна не раніше, ніж через 5 хвилин післяприготування. Суспензія призначена для застосування в педіатрії.Звичайна добова доза становить 25-50 мг/кг вагидитини (залежно від тяжкості перебігу і локалізації інфекції), розподілені на 2 - 4 прийоми для шкірних інфекцій (стафілококових,стрептококових) та інфекцій м’яких тканин, стрептококового фарингіту, запаленьсечових шляхів середньої тяжкості (пієлонефрити, цистити, цистопієлонефрити).Пропонуються такі дози: добова доза у віці 2 - 4 років - 500 мг, розподілені на 2 - 4 прийоми;У віці 5 років та старше -1000 мг на добу, розподілені на 2 - 4 прийоми.У випадках тяжкого перебігузахворювань дозу можна подвоїти .При отитах рекомендована дозастановить 75-100 мг/кг маси тіла розподілені на 2 - 4 прийоми.

Побічна дія. Побічні ефекти,викликані Лексином® незначні і виникають рідко. Можливі сверблячка, розлади ШКТтакі як: нудота, пронос, блювання.

Протипоказання. Підвищена чутливість до цефалоспоринів.

Передозування. У разі передозування препарату вміст Лексину® вплазмі можна значно знизити методом перитонічного діалізу або гемодіалізу.

Особливості застосування. Препарат слід з обережністю призначатипацієнтам з нирковою недостатністю.Тривале застосування Лексину® може призвести додисбактеріозу та суперінфекції (кандидамікоз).У лабораторній діагностиці слід враховувати, щоЛексин® може стати причиною хибно-позитивного результату дослідження сечі нацукор та позитивного комбі-тесту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може підсилювати дію непрямихантикоагулянтів. Під час лікування слід уникати вживання алкоголю.Умови та термін зберігання. Зберігатисухий порошок при t 15-25°C у недоступному для дітей місці, готову суспензію -у холодильнику та використати протягом 7 діб. Термін зберігання - 3 роки
Переглядів: 1398 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я