А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Легалон70 (Legalon70)

основні фізико-хімічнівластивості: желатинові капсули коричневого кольору з жовтим порошком;

склад: 1 капсула містить 70 мг силімарину(30 мг силібініну у 90 мг плодового екстракту росторопши плямистої);допоміжні речовини: полісорбат 80, повідон,манітол, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні засоби. КодАТС А05В А03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Діючу речовину препаратуЛегалон®70 одержують з екстракту плодів рослини розторопші плямистої(Silybum marianum). Препарат має гепатопротекторну та антитоксичну дії. Легалон®70гальмує проникність токсинів у клітині печінки (показано на отрутах блідоїпоганки), а також спричиняє фізико-хімічну стабілізацію клітинної мембранигепатоцитів, тим самим запобігаючи виходу з клітини ферментів (зокрематрансаміназ) та інших речовин. Антиоксидантний ефект Легалону®70обумовлений взаємодією силібініну з вільними радикалами у печінці іперетворенням їх на менш токсичні сполуки. Тим самим переривається процесперекисного оксилення ліпідів і не відбувається подальшого руйнування структур,токсини знешкоджуються фізіологічним шляхом. Легалон®70 стимулюєбіосинтез структурних і функціональних білків і фосфоліпідів (за рахунокспецифічної стимуляції РНК-полімерази А) і прискорює регенерацію клітинпечінки.Клінічна дія Легалону®70проявляється у поліпшенні загального стану хворих із захворюваннями печінки,зменшенні суб'єктивних скарг таких, як слабкість, відчуття тяжкості управому підребер'ї, втрата апетиту, шкірний свербіж, блювання. Покращуютьсялабораторні показники: зниження активності трансаміназ, гама-глутамілтрансферази,лужної фосфотази і рівня білірубіну в плазмі крові. Тривале застосуванняЛегалону®70 певно збільшує відсоток виживання хворих на цирозпечінки.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньосилібінін повільно абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Періоднапівабсорбції - 2,2 години.Препарат не кумулюєв організмі. Після багаторазового прийомувнутрішньо по 140 мг 3 рази на добу досягається стабільний рівень виділення зжовчю.Препарат метаболізується в печінцішляхом кон'югації і виділяється переважно з жовчю у формі глюкуронідів ісульфатів. Має місце ентеропечінкова циркуляція. Період напіввиведення - 6годин.

Показання для застосування.Токсичніураження печінки (алкоголізм; інтоксикація галогенірованими вуглеводородами, сполученнямиважких металів; лікарські ураження печінки). Хронічний гепатит, цироз печінки(у складі комплексної терапії). Корекція ліпідного обміну.

Спосіб застосування тадози. Дляпочаткового лікування та у тяжких випадках приймати по 2 капсули 3 рази надобу; підтримуюча доза - по 1 капсулі 3 рази на добу. Капсули приймативнутрішньо після їжі, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Побічна дія. Препарат малотоксичний,тому тривале застосування у терапевтичних дозах нешкідливе. В окремих випадкахможлива послаблювальна дія.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. При клінічному застосуванніпрепарату випадків передозування не зареєстровано.

Особливості застосування. Можливе застосування Легалону®70для корекції ліпідного обміну.Дослідження щодо застосуванняпрепарату під час вагітності і у період лактації не проводились.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С.Термін придатності - 3 роки.Не застосовувати препарат післязакінчення терміну придатності
Переглядів: 1517 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я