А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Легалон140 (Legalon140)

основні фізико-хімічні властивості: желатинові капсули коричневого кольору зжовтим порошком;

склад: 1 капсула містить 140 мг силімарину (60 мг силібінінуу 180 мг екстракту з плодів розторопші плямистої);допоміжні речовини: полісорбат 80, повідон, манітол,магнію стеарат, натрію крохмальгліколят.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні засоби. Код АТС А05В А03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Діючу речовину препарату Легалон®140одержують із екстракту плодів рослини росторопши плямистої (Silybum marianum).Препарат має гепатопротекторну та антитоксичну дії. Легалон®140гальмує проникність токсинів у клітині печінки (показано на отрутах блідоїпоганки), а також спричиняє фізико-хімічну стабілізацію клітинної мембранигепатоцитів, тим самим запобігаючи виходу з клітини ферментів (зокрематрансаміназ) та інших речовин. Антиоксидантний ефект Легалону®140обумовлений взаємодією силібініну з вільними радикалами у печінці іперетворенням їх на менш токсичні сполуки. Тим самим переривається процесперекисного оксилення ліпідів і не відбувається подальшого руйнування структур,токсини знешкоджуються фізіологічним шляхом. Легалон®140 стимулюєбіосинтез структурних і функціональних білків і фосфоліпідів (за рахунокспецифічної стимуляції РНК-полімерази А) і прискорює регенерацію клітинпечінки.Клінічна дія Легалону®140 проявляється уполіпшенні загального стану хворих із захворюваннями печінки, зменшеннісуб’єктивних скарг таких, як слабкість, відчуття тяжкості у правому підребер’ї,втрата апетиту, шкірний свербіж, блювання. Покращуються лабораторні показники:зниження активності трансаміназ, гама-глутамілтрансферази, лужної фосфотази ірівня білірубіну в плазмі крові. Тривале застосування Легалону®140певно збільшує відсоток виживання хворих на цироз печінки.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо силібінінповільно абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Період напівабсорбції - 2,2години.Препарат не кумулює в організмі. Післябагаторазового прийому внутрішньо по 140 мг 3 рази на добу досягаєтьсястабільний рівень виділення з жовчю.Препарат метаболізується в печінці шляхом кон’югаціїі виділяється переважно з жовчю у формі глюкуронідів і сульфатів. Має місцеентеропечінкова циркуляція. Період напіввиведення - 6 годин.

Показання для застосування. Токсичні ураження печінки (алкоголізм;інтоксикація галогенірованими вуглеводородами, сполученнями важких металів;лікарські ураження печінки). Хронічний гепатит, цироз печінки (у складікомплексної терапії). Корекція ліпідного обміну.

Спосіб застосування та дози. Для початкового лікування та у тяжкихвипадках приймати по 1 капсулі 3 рази на добу; підтримуюча доза - по 1 капсулі2 рази на добу.Для лікування тяжких уражень печінки призначаютьспочатку по 1 капсулі (140 мг) 3 рази на добу, потім - по 1 капсулі (140 мг) 2рази на добу.Капсули приймати внутрішньо після їжі, нерозжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Побічна дія. Препарат малотоксичний, тому тривале застосування утерапевтичних дозах нешкідливе. В окремих випадках можлива послаблювальна дія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. При клінічному застосуванні препарату випадківпередозування не зареєстровано.

Особливості застосування. Можливе застосування Легалону®140для корекції ліпідного обміну.Дослідження щодо застосування препарату під часвагітності і у період лактації не проводились.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці,при температурі не вище 25°С.Термін придатності - 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності
Переглядів: 861 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я