А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Левопронт (Levopront)

міжнародна назвa: levodropropizine;

основні фізико-хімічні властивості: світла, злегка коричневато-жовта рідина;

склад: 1 мл розчину (20 крапель) містить 60 мг леводропропізину;допоміжні речовини: гліцерол, смакова добавка лакриці, вода очищена,етанол.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Протикашльові засоби. Код АТС R05D B27.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Леводропропізин є сполукою, яка має переважнопериферичну дію на трахеобронхіальне дерево.Фармакокінетика. Після перорального застосування леводропропізин швидкопоглинається і розподіляється.Зв’язування з білками плазми незначне (11 - 14%).Період напіввиведення становить приблизно 1 - 2 год. Виділення в першучергу відбувається з сечею. Препарат виділяється у незміненому вигляді, а такожу формі метаболітів.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування сухого кашлю притаких захворюваннях і станах, як фарингіт, ларингіт і трахеїт, грип,бронхопневмонія, хронічний обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, емфіземалегень.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 роківпризначають 20 крапель (еквівалентно 1 мл або 60 мг леводропропізину) до 3разів на добу з проміжками не менше 6 год.Дітям старше 2 років дозування становить 1 мг/кг маси тіла до 3 разівна добу, загальна добова доза 3 мг/кг. Кожна крапля містить 3 мглеводропропізину.Наприклад, дитина масою тіла 15 кг повинна отримувати по 5 крапель до 3разів на добу.Дитина масою тіла 18 кг повинна отримувати по 6 крапель до 3 разів надобу.Препарат призначений для перорального прийому.Тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.Краплі бажано розвести у Ѕ склянки води.Левопронт слід приймати у перервах між їжею.

Побічна дія. З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, печія, відчуттядискомфорту у шлунку, діарея.З боку центральної нервової системи: втомлюваність, сонливість,запаморочення, головний біль.З боку серцево-судинної системи: прискорене серцебиття.Алергічні реакції: висипання на шкірі спостерігались у поодинокихвипадках.

Протипоказання. Левопронт не слід застосовувати в таких випадках:- відома абоможлива наявність у пацієнта підвищеної чутливості до даного препарату;- надмірне виділення мокротиння;- зниження мукоциліарної функції (синдром Картагенера, циліарнадискінезія);- виражені порушення функції печінки;- періоди вагітності та лактації;- діти до 2років.

Передозування. Немає повідомлень.

Особливості застосування. З обережністю слід приймати сироп пацієнтам зтяжкою нирковою недостатністю.Примітка для хворих на цукровий діабет: 10 мл Левопронту містять 3,5 гсахарози (еквівалент 0,3 хлібних одиниць).Водії автомобілів і оператори технічних засобів попереджаються проможливість виникнення сонливості при застосуванні даного лікарського препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Під час клінічних випробувань взаємодія збензодіазепінами не спостерігалась, однак, слід виявляти обережність при одночасномуприйомі седативних препаратів пацієнтам з підвищеною чутливістю долеводропропізину через можливе посилення пригнічувального впливу на центральнунервову систему.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температуріне вище 30°С. Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 696 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я