А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Білобіл форте (Bilobilforte)

міжнародна назва: ginkgo biloba;

основні фізико-хімічні властивості: капсули рожевого кольору, що містятьпорошок від світлого до темно-коричневого кольору з видимими темними частками;склад: 1 капсула містить 80 мг сухогоекстракту листя гінкго білоба;допоміжні речовини: лактозимоногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль кукурудзяний, магніюстеарат, тальк, парагідроксибензоат (Е 218), парагідроксибензоат (Е 216), желатин, барвник чорний PN (E 151), барвниксиній V (E131), барвник червоний 4R (E124), барвник оранжевий FCF (E110),титану діоксид (Е 171).

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при деменції. Код АТС N06D X02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Капсули Білобіл фортемістять стандартизований екстракт листя гінкго, який покращує постачання киснюта глюкози до мозку. Активними речовинами цього екстракту є флавоновіглікозиди, гінкголіди та білобаліди. Вони розширюють судини, покращуютькровотік, запобігають злипанню тромбоцитів і, регулюючи метаболізм, захищаютьклітини і тканини від уражень, спричинених дефіцитом кисню. Екстракт гінкгоефективний при лікуванні порушень кровообігу у мозку і кінцівках. КапсулиБілобіл форте покращують кровообіг і метаболізм у мозку і запобігаютьпогіршенню розумової діяльності. Капсули Білобіл форте покращують кровообіг укінцівках, зменшують відчуття холоду, поколювання, затерплості і болю приходінні. Фармакокінетика. Досліди щодо вивчення фармакокінетики ектракту гінковажко провести внаслідок його багатокомпонентного складу. Показання для застосування. Капсули Білобілфортерекомендовані при порушеннях церебрального кровообігу і функції мозку, які виявляються такими симптомами:погіршення пам’яті та розумової діяльності;замкненість і неспокій;запаморочення;шум у вухах;порушення сну.Препарат застосовується також для лікування порушень мікроциркуляціїкрові в кінцівках (відчуття холоду в ногах, біль при ходінні, відчуття печінняв ногах, затерплості).

Спосіб застосування та дози. Препарат рекомендується приймати:при порушеннях церебрального кровообігу і функції мозку, щовиявляється погіршенням пам’яті та розумової діяльності, відхиленнями вповедінці (замкненість, неспокій), по 1 капсулі 2-3 рази на день;при порушеннях церебрального кровообігу , щосупроводжується запамороченням і шумом у вухах, - 2 капсули на день, вранці таввечері;при порушеннях кровообігу в кінцівках - 2 капсули на день,вранці та ввечері.Капсули ковтають, запиваючи водою. Приймати капсули можнанезалежно від прийому їжі. Максимальний терапевтичний ефект звичайноспостерігається через 1 місяць. Для досягнення стійкого ефекту Білобіл фортеслід приймати принаймні 3 місяці, особливо особам похилого віку.

Побічна дія. У поодиноких випадках капсули Білобіл форте можутьспричинити порушення травлення, головний біль або реакцію гіперчутливості нашкірі. Протипоказання. Гіперчутливість або алергія набудь-який компонент препарату.Білобіл форте не призначають дітям, тому що цей препаратпризначений для лікування порушень розумової діяльності, пов’язаних з віком.Білобіл форте не призначають вагітним і жінкам, які годуютьгруддю, проте дослідження не виявили загрози для плода.

Передозування. Не відоме. Взаємодіяз іншими лікарськими засобами.Не рекомендуеться вживати Білобіл форте пацієнтам, якірегулярно приймають ацетилсаліцилову кислоту аба антикоакулянти.

Умови татермін зберігання. Зберігати притемпературі не вище 25 оС, в захищеному від вологи місці.Зберігати внедоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1441 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я