А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Кето плюс (Keto plus)

сновні фізико-хімічні властивості: в’язка суспензія рожевогокольору з характерним запахом.

склад: 1 г шампуню містить кетоконазолу 20 мг,цинку піритіону 10 мг;допоміжніречовини: велко SX 200, пропіленгліколь, гідроксипропілметилцелюлоза E-50 LV,кремнію діоксид колоїдний, імідосечовина, алюмінію-магнію силікат HV, кислотахлористоводнева концентрована, віддушка “Швейцарський букет” P3043, барвник“Кармоїзин”, вода очищена.

Форма випуску. Шампунь.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати для місцевого застосування.Код АТС D01А E.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічні властивості КЕТО ПЛЮС шампунюобумовлені властивостями активних речовин, що входять до його складу:кетоконазолу та цинку піритіону. Кетоконазол – протигрибковий препарат групипохідних імідазолу. Спричиняє фунгістатичну та фунгіцидну дії шляхомгальмування біосинтезу важливої складової мембран грибів ергостеролу, щопризводить до змін ліпідного складу мембран та руйнування клітин. Активний щододерматофітів роду Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton floccosum;дріжджових та дріжджеподібних грибів роду Candida та Pityrosporum.Цинку піритіон гальмує ріст низки грампозивтивних та грамнегативнихбактерій, окремих видів грибів. Високоефективний стосовно бактерій групи Pityrosporum,які є одними з основних патогенних факторів при псоріазі, себореї, лупі тадеяких інших захворюваннях шкіри. Водночас цинку піритіон відновлює структуруволосся.Фармакокінетика.Спеціальні дослідження фармакокінетики КЕТО ПЛЮС шампуню не проводились, алевідомо, що кетоконазол та цинку піритіон при зовнішньому застосуванні практичноне всмоктуються до системного кровотоку і не спричиняють системної дії.

Показання для застосування. КЕТОПЛЮС шампунь показаний для лікування лупи та себорейного дерматиту волосистоїчастини голови.

Спосіб застосування та дози.Передзастосуванням шампунь збовтують.Назволожене волосся та шкіру голови наносять достатню кількість шампуню. Втираютьу волосся та шкіру волосистої частини голови масажними рухами протягом 1 хв,змивають теплою водою. Повторюють процедуру протягом 3 хв. Змивають теплоюводою. Висушують волосся.Шампунь застосовують двічі на тиждень протягом 4 тижнів і надалі 1 разна тиждень до зникнення симптомів захворювання.

Побічна дія. При місцевому застосуванні КЕТО ПЛЮС шампунь добрепереноситься. Рідко спостерігалися випадки знебарвлення волосся. Відомі випадкирозпрямлення волосся, що природно кучериться.

Протипоказання. КЕТО ПЛЮС шампунь протипоказаний особам з підвищеною чутливістю(алергією) до кетоконазолу, цинку піритіону або будь-якої іншої складовоїпрепарату.

Передозування. При місцевому застосуванні препарату випадки передозування невідомі.

Особливості застосування. Вагітність та лактаціяЗважаючи на те, що кетоконазол та цинку піритіон практично невсмоктуються через шкіру, вагітність та лактація не є протипоказаннями длязастосування КЕТО ПЛЮС шампуню.Вплив на здатність керувати транспортними засобамита іншими механізмами.Дані щодо негативного впливу препарату на здатність керуватитранспортними засобами та іншими механізмами відсутні.КЕТО ПЛЮС шампунь призначений виключно для зовнішнього застосування.Призастосуванні препарату необхідно запобігати його потраплянню в очі та наслизові оболонки.У разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх водою.При випадковому потраплянні шампуню внутрішньо, аби запобігтиаспірації, не слід промивати шлунок та індукувати блювання.

Взаємодія із іншими лікарськими засобамиВзаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, притемпературі не вище 250 С. Термін придатності становить 2 роки. Препарат не слід використовувати після дати закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 2014 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я