А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Кестин (Kestine)

міжнародна та хімічна назви: ебастин; 1 – 4 (1,1 – диметилетил)феніл – 4 – 4 –(дифенілметокси) – 1 –піперидиніл 1- бутанон;

основні фізико-хімічні властивост: прозорий, безбарвний або жовтуватогокольору розчин із запахом анісу;

склад: 1 мл сиропу містить 1 мг ебастину; допоміжні речовини: кислота молочна 85%, гліцерину оксистеарат,неогесперидину дигідрохалкон, анетол, натрію пропілпарагідроксибензоат, натріюметилпарагідроксибензоат, гліцерин, сорбітолу розчин 70%, диметилполісилоксан, натрію гідроксид, вода дистильована.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.Код АТС R06AX22.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ебастин оборотно конкурує згістаміном на рівні Н1-рецепторів, що призводить до зниження проникностісудинної стінки, інтенсивності свербежу і тонусу гладких м’язів бронхів ішлунково-кишкового тракту. Уповільнює вивільнення медіаторів з опасистихклітин, пригнічуючи потік іонів кальцію до опасистих клітин і базофілів абовихід іонів кальцію з внутрішньоклітинних структур. Пригнічує алергічні реакціїуповільненого типу, діючи на рівні лейкотрієнів і простагландинів або фактораактивації тромбоцитів. Після прийому препарату протиалергічна дія починається через годину ітриває 48 годин. Після 5-денного курсу лікування ебастином антигістаміннаактивність зберігається протягом 72 годин за рахунок дії активних метаболітів.Препарат не має значного антихолінергічного та седативного ефекту. Не відміченовпливу ебастину на інтервал QT ЕКГ при застосуванні в дозі до 80 мг.Фармакокінетика. Після застосування внутрішньо препарат швидковсмоктується та майже повністю метаболізується у печінці, перетворюючись наактивний метаболіт кар- ебастин. Після разового прийому 5 або 10 мг препаратумаксимальна концентрація каребастину в плазмі визначається через 2,8 – 3,4години і становить 108 – 209 нг/мл. Жирна їжа прискорює абсорбцію (концентраціяв крові зростає до 50%). 60-70% препарату виводиться нирками у виглядікон’югатів. Період напіввиведення (ТЅ) в нормі становить 15 – 10 годин.При нирковій недостатності ТЅ зростає до 23 – 26 годин, при печінковійнедостатності – до 27 годин. Не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

Показання для застосування.Алергічний риніт сезонний і/або цілорічний, в тому числі при сполученніз алергічним кон’юнктивітом; ідіопатична хронічна кропив’янка.

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо.Дорослим і дітям старше 12 років призначають 10 – 20 мг (10 – 20 мл задопомогою дозуючого пристрою, що знаходиться в картонній коробці) один раз надобу, після їди.Дітям від 6 до 11 років – 5 мг (5 мл ) один раз на добу.Дітям від 2 до 6 років – 2,5 мг (2,5 мл) один раз на добу.Тривалість курсу лікування визначається індивідуально, залежно від терапевтичногоефекта.

Побічна дія. Іноді можливі головний біль, сухість у роті, диспепсія, нудота,блювання, фарингіт, синусит, безсоння, сонливість.

Протипоказання.Підвищена чутливість до препарату, вагітність, лактація, дитячий вік до2 років.

Передозування.Спеціального антидоту препарату не існує. У випадках передозуваннярекомендовано промивання шлунка, спостереження за життєво важливими функціямиорганізму. Симптоматичне лікування.

Особливості застосування. З обережністю препарат застосовують при печінковій і/або нирковійнедостатності.Кестин у терапевтичних дозах не впливає на здатність керуватитранспортними засобами та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендовано призначати Кестин разом з кетоконазолом та еритроміцином.Кестин не взаємодіє з теофіліном, непрямими антикоагулянтами, циметидином,діазепамом, етанолом та етанолвмісними препаратами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 15 до250 С в захищеному від світла місці.Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1697 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я