А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Бі н а ф і н (B i n a f i n)

міжнародна та хімічна назви:Tеrbinafine;(E)-N-(6,6-Диметил-2-гептен-4-ініл)-N-метил-1-нафталінметанамін;

основні фізико-хімічні властивості:білий гомогенний крем м’якоїконсистенції;

склад: 1 г крему містить тербінафіну гідро хлорид, еквівалентно тербінафіну10,0 мг;допоміжні речовини: кетомакрогол 1000, спирт кетостериловий, парафінбілий м’який, парафін рідкий, ізопропілміристат, метилпарабен, пропілпарабен,натрію дигідрофосфат, вода очищена.

Форма випуску.Крем.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для зовнішнього застосування.Тербінафін. Код АТС: D01 AЕ15.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Тербінафін – протигрибковий препарат. Тербінафін –аліламін, який має широкий спектр дії по відношенню до грибів, що спричинюютьзахворювання шкіри, волосся і нігтів, у т.ч. дерматофітів Trichophyton (T.rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. tonsurans, T. violaceum),Microsporum (M. canis), Epidermophyton floccosum, дріжджових грибів роду Candida(C. аlbicans) і Pitysporum. У низьких концентраціях тербінафін спричинюєфунгіцидну дію по відношенню до дерматофітів, пліснявих і деяких диморфнихгрибів. Активність по відношенню до дріжджових грибів, залежно від їх виду,може бути фунгіцидною або фунгістатичною. Тербінафін специфічно пригнічуєранній етап біосинтезу стеринів у клітині гриба. Це призводить до дефіцитуергостерину і внутрішньоклітинному накопиченню сквалену, що викликає загибельклітини гриба. Дія тербінафіну здійснюється шляхом пригнічення ферментускваленепоксидази в мембрані клітини гриба. Цей фермент не належить до системицитохрому Р450.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні (у вигляді крему)препарат всмоктується менше 5 % дози, тому системна дія мінімальна. Швидкопроникає крізь шкіру і концентрується в ліпофільному шарі рогівки. Тербінафінпроникає в секрет сальних залоз, що приводить до створення значних концентраційу волосяних фолікулах і в шкірі, багатій на сальні залози. Тербінафін проникаєв нігтьові пластинки.

Показання для застосування. Грибкові інфекції шкіри, що спричиненідерматофітами Trichophyton (T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T.tonsurans, T. violaceum), Microsporum (M. canis), Epidermophyton floccosum.Дріжджові інфекції шкіри, які спричинюють рід Candida (С. аlbicans).Різнокольоровий лишай (Pityriasis versicolor), що спричинює Pityrosporumorbiculare (також відомий під назвою Malassezia furfur).

Спосіб застосування та дози. Бінафін наносити на шкіру 1-2 рази на добу. Переднанесенням крему необхідно очистити і підсушити уражені ділянки. Крем наносититонким шаром на уражену шкіру і прилеглі ділянки і злегка втирати. Приінфекціях, що супроводжуються попрілістю (під молочними залозами, вміжпальцевих проміжках, між сідницями), місця нанесення крему можна прикриватимарлею, особливо на ніч. Тривалість лікування: дерматомікоз тулуба, гомілок – 1тиждень, стоп – 1 тиждень, кандидоз шкіри – 1 тиждень, різнокольоровий лишай –2 тижні.Зменшення клінічних проявів спостерігається в перші дні застосування.При нерегулярному лікуванні або передчасному припиненні існує ризик відновленняінфекції. Якщо через 2 тижні лікування немає покращення, слід проводитиверифікацію діагнозу. Досвід застосування у лікуванні дітей - обмежений. Особампохилого віку дозування препарату не слід змінювати.

Побічна дія. При застосуванні Бінафіну (аплікації) можливігіперемія, свербіж або печіння в місці нанесення, що, однак, не потребуєприпинення лікування. Можливі алергічні вияви, які потребують припиненнялікування препаратом.

Протипоказання. Підвищена чутливість до тербінафіну або іншихкомпонентів, що входять до складу крему.

Передозування.Про випадки передозування Бінафіну крему неповідомлялось. Якщо випадково крем буде прийнятий внутрішньо, можна чекатирозвитку таких явищ, як і при передозуванні таблеток (головний біль, нудота,біль в епігастральній ділянці, запаморочення). Лікування: промивання шлунка,адсорбенти, симптоматична і підтримуюча терапія.

Особливостізастосування.КремБінафін застосовувати тільки зовнішньо. Не слід наносити в очі. В періодивагітності та годування груддю застосовувати тільки за суворими показаннями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Про лікарську взаємодію неповідомлялось.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі від +2 до +30 °Св сухому, недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 3 роки
Переглядів: 1071 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я