А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Квадевiт (Quadevit)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклоюповерхнею, вкриті оболонкою від зеленувато-жовтого до жовтого кольору, можливонеоднорідне забарвлення від зеленувато-жовтого до оранжево-жовтого кольору зоранжевими вкрапленнями. На поперечному розрізі видно два шари;

склад: 1 таблетка містить: сухого вітаміну А ацетату 500 (ретинолу ацетату) - 0,00086 г (2500 МО) вітаміну Е олійного (α-токоферолу ацетату) - 0,003 г тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) - 0,0025 г або тіаміну гідроброміду (вітаміну В1) - 0,0032 г рибофлавіну (вітаміну В2) - 0,0025 г піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) - 0,002 г кислоти фолієвої - 0,0001 г рутину - 0,01 г нікотинаміду (вітаміну РР) - 0,02 г кислоти аскорбінової (вітаміну С) - 0,075 г ціанокобаламіну (вітаміну В12) - 0,00001 г (10 мкг) кислоти глутамінової - 0,05 г метіоніну - 0,05 г кальцію D-пантотенату (вітаміну В5) - 0,005 г фітину - 0,03 г калію хлориду - 0,02 г міді сульфату - 0,00156 г допоміжні речовини:лактоза, тальк, кальцію стеарат, крохмаль картопляний, цукор, магнію карбонатосновний, полівінілпіролідон, титану діоксид, тальк, борошно, тропеолін 0 аботропеолін 00 або хіноліновий жовтий, олія соняшникова, віск.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з іншими добавками. КодА11АВ.

Фармакологічні властивості. Квадевіт - комбінований препарат, що міститьвітаміни, амінокислоти, мідь і калій. Фармакодинаміка. Вітамін А відіграє ключову роль в синтезібілків-ферментів та структурних компонентів тканин, необхідний для формуванняепітеліальних клітин, кісток і синтезу родопсину, підтримує діленняімунокомпетентних клітин, нормальний синтез імуноглобулінів та інших факторівзахисту від інфекцій.Вітамін Е є фізіологічним антиоксидантом, що захищає клітинні мембранивід пошкодження, стимулює синтез гема та багатьох білків.Вітамін В1 - важливий кофермент у метаболізмі вуглеводів,бере участь у функціонуванні нервової системи.Вітамін В2 входить до складу флавінових коферментів –флавінмононуклеотиду (ФМН) та флавінаденіннуклеотіду (ФАД), які приймають участьв окисно-відновних реакціях, і є каталізатором процесів клітинного дихання.Вітамін В6 відіграє важливу роль у метаболізмі амінокислот,нейротрансмітерів і гемоглобіну.Вітамін В12 є фактором росту, необхідний для нормальногоперебігу процесів кровотворення та визрівання еритроцитів, бере участь усинтезі амінокислот, нуклеїнових кислот та мієліну.Нікотинамід компонент кофактору NAD(H) i NADP(H), частина факторутолерантності до глюкози, бере участь у процесах тканинного дихання,вуглеводного та ліпідного обмінів.Кислота фолієва необхідна для нормального утворення клітин крові; разомз вітаміном В12 стимулює еритропоез, бере участь у синтезіамінокислот, нуклеїнових кислот, в обміні холіну.Вітамін С бере участь в окисно-відновних процесах, необхідний для ростута формування кісток, шкіри, зубів, ендотелію капілярів та для нормальногофункціонування нервової та імунної систем.Рутин зменшує проникність і крихкість капілярів, бере участь вокисно-відновних процесах, пригнічує дію гіалуронідази.Кальція пантотенат входить до складу коферменту А, необхідний длянормального функціонування циклу три карбонових кислот, синтезу АТФ, продукціїгормонів та антитіл, синтезу ацетилхоліну, засвоєння з кишечнику іонів калію,глюкози, вітаміну Е та ін.Мідь - есенціальний мікроелемент, приймає активну участь в метаболізмізаліза, синтезі гемоглобіну, дозріванні ретикулоцитів, анаболічних процесах.Калій бере участь в електролітному обміні, проведенні нервовихімпульсів.Фітин складна органічна сполука фосфору, що мітить суміш кальцієвих тамагнієвих солей інозитфосфорних кислот; стимулює кровотворення, підсилює рістта розвиток кісткової тканини, покращує функцію нервової системи.Кислота глутамінова приймає участь вметаболічних процесах, сприяє знешкодженню та виділенню аміаку, стимулюєпередачу збудження в синапсах ЦНС.Метіонін відноситься до незамінних амінокислот, необхідний для росту таазотистої рівноваги організму, приймає участь в процесах переметилювання татранссульфування, попереджує жирову інфільтрацію клітин печінки.Вітаміни та мікроелементи знаходяться в Квадевіті у фізіологічних,збалансованих дозах, відповідають потребам організму людини.Фармакокінетика.Фармакокінетикапрепарату не вивчалась.

Показання для застосування. Препарат показаний як профілактичний талікувальний засіб при гіповітамінозі, підвищеній потребі організму у вітамінах в наслідокнезбалансованого харчування, дотримання спеціальної дієти, непереносимістюокремих продуктів харчування;для задоволення підвищеної потреби у вітамінах в період одужання післяперенесених тяжких захворювань, операцій, травм та стресових станів, променевоїта хіміотерапії;для покращення розумової та фізичної працездатності;для підвищення загальної резистентності організму та профілактикиінфекційних захворювань у період епідемій (грипу та ін.), сезонних загостреньхронічних захворювань;у похилому віці - для оптимізації обміну речовин і роботи ендокриннихзалоз, профілактики передчасного старіння;для стимуляції загоювання ран, опіків;з метою зниження токсичності та зменшення побічної дії лікарськихзасобів, підсилення функціональної активності печінки;у комплексному лікуванні атеросклерозу, порушень мозкового кровообігута серцево-судинної недостатності, зниження імунної резистентності організму.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо, після їди.З метою профілактики Квадевіт призначають дорослим по 1 таблетці надобу, людям похилого віку – по 1 таблетці 2 рази на добу.З метою лікування застосовують по 2 таблетки 3 рази на добу. Курслікування - 3-4 тижні. Повторні курси проводять після 3-х місячної перерви.

Побічна дія. У рекомендованих дозах препарат добре переноситьсята рідко спричинює побічні ефекти, які, як правило, пов’язані з індивідуальним неприйняттямодного з компонентів препарату. У цьому випадку можливі алергічні реакції(свербіж, гіперемія шкіри, шкірні висипання) та розлади ШКТ, що вимагаютьвідміни препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,дитячий вік до 14 років.

Передозування. Про випадки передозування препарату Квадевіт неповідомлялось.

Особливості застосування. При прийомі Квадевіту, як іінших полівітамінних препаратів, необхідна повноцінна білкова дієта, що сприяєкращому засвоєнню та обміну вітамінів, особливо водорозчинних.Не призначати з іншими вітаміннимита полівітамінними препаратами, особливо з тими, що містять у своєму складіжиророзчинні вітаміни.Клінічні дані про безпечність таефективність застосування препарату в періоди вагітності та лактації відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Квадевіту з іншими лікарськимизасобами не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці притемпературі від 15 до 25єС. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 2 роки
 
Многие фармацевтические фиримы обратили свой взор на интернет и начинают продвижение своих препаратов именно через интеренет. Раскрутка сайта препарата обойдется не так уж и дорого по сравнению с другими маркетинговыми расходами, а дополнение рекламой в сети через системы банерной и контекстной рекламы принесет очень хороший поток потребителей препарата.
Переглядів: 1226 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я