А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Кармоліс (Carmolis)

основні фізико-хімічні властивості

: спиртовий розчин, прозорий, безбарвний;

склад: 100 мл (= 89,42г) крапель містять 1538 мг ментолу, олію Кармоліс(суміш з 10 ефірних олій (769 мг): тим’яну, анісу, касії, гвоздики, лимону,лаванди, індійської меліси, шавлії, мускату, м’яти перцевої, 55,038 мл етанолу94%, 32,075 мл очищеної води.Містить 64% спирту.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях. Код АТС R05С А10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Ефективністькрапель Кармоліс при лікуванні захворювань дихальних шляхів обумовлена тим, щодо їх складу входять ментол, тим’яну олія, анісова олія, гвоздична олія, шавліїолія – компоненти, які мають відхаркувальну, спазмолітичну та антисептичну дію.При інгаляції леткі ефірні олії доходять до горла та бронхів і відповіднимчином впливають на ці органи. Проте при пероральному або нашкірномузастосуванні зазначені ефірні олії є також ефективні, бо їх компонентиабсорбуються і, принаймні частково, виводяться з диханням.Ментол, тим’яну олія, анісова олія полегшують виведення слизу тапосилюють секрецію бронхів та трахеї. Такий ефект досягається як за рахунокрозрідження секрету, так і за рахунок поліпшення його транспорту. Крім того,бронхоспазмолітичні властивості ментолу, тим’яну олія, анісової олії тагвоздичної олії дуже цінні при лікуванні респіраторних захворювань.Ефективність препарату Кармоліс при лікуванні шлунково-кишковихрозладів обумовлена його вітрогінною, спазмолітичною, антисептичною тажовчогінною дією. Препарат поліпшує травлення внаслідок впливу на рефлекторнуфункцію чи шляхом безпосереднього подразнення слизової оболонки шлунка. Такимчином поліпшується виділення шлункового соку та моторика шлунка. Завдякиспазмолітичній, антисептичній дії та стимулюючому впливу на моторику кишечникупрепарат Кармоліс сприяє виходу газів та запобігає їх надмірному утворенню. Призапальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту найважливішими є антисептичнівластивості препарату. Ментол, лавандова олія, меліси олія та мускатного горіхаолія, завдяки стимулюванню продукування жовчі клітинами печінки та стимулюваннювиділення жовчі жовчним міхуром, мають жовчогінну дію, що обумовлюєефективність застосування препарату Кармоліс при лікуванні шлунково-кишковихрозладів.Седативні та спазмолітичні властивості лавандової олії та меліси оліїобумовлюють застосування препарату Кармоліс при лікуванні нервовості. Препарат Кармоліс може також застосовуватися як місцевоподразнювальнийзасіб завдяки подразнювальній дії ментолу, тим’яну олії, кассиї олії,лавандової олії, меліси олії та мускатного горіха олії на клітини. Післяпроникнення під шкіру ці олії поліпшують кровотік, що проявляється відчуттямтепла та почервонінням шкіри. Таким чином можливе симптоматичне зняття болюрізного походження, такого як ревматичний біль, міалгія тощо.Фармакокінетика

. Ефірні олії є ліофільними речовинами, які добреабсорбуються слизовою оболонкою та неушкодженою шкірою. Одним з видів абсорбціїє абсорбція слизовою оболонкою шлунка при внутрішньому призначенні ефірнихолій. При інгаляції леткі ефірні олії абсорбуються слизовою оболонкою носа. Привикористанні препарату Кармоліс як місцевоподразнювального засобу ефірні оліїпроникають через шкіру. Діючі речовини виводяться з організму шляхом видихання,проте значно більшою мірою вони виводяться нирками або з жовчю у формі сполук.

Показання для застосування. Прийом крапель Кармолісу має заспокійливу ірозслаблювальну дію на шлунково-кишкову, нервову і кровоносну системи. Призахворюваннях дихальних шляхів Кармоліс знімає набряк слизової оболонки, сприяєвідділенню слизу і одразу ж помітно полегшує дихальний процес. Препаратполіпшує кровопостачання: його втирання приносить полегшення при невралгії,болю у спині та суглобах. Краплі Кармоліс застосовуються при шлунково-кишковихпорушеннях, знервованості й м'язовому болю. Традиційно застосовується якм’якодіючий лікарський засіб.Внутрішньо при:-дискомфорті у ділянці шлунка, нудоті, здутті та відчутті переповненняшлунка, відсутності апетиту;- занепокоєнні, дратівливості, порушеннях сну, знервованості, під часклімаксу, нездужанні під час поїздок.Зовнішньо - як розтирання при:- суглобовому і м'язовому болю;- ревматизмі, люмбаго, ішіасі;- головному болю;- шкірному свербежу та укусах комах.Для інгаляції при:- захворюваннях дихальних шляхів і застудних захворюваннях.

Спосіб застосування та дози.Внутрішньо: по 10 - 20 крапель Кармолісу на цукрі, у гарячому чаї абоводі до 5 разів на день. Зовнішньо: кілька разів на день натирати уражене місце. При інгаляції необхідно 20 крапель додати у киплячу воду або чай івдихати.

Дозування в окремих випадках.Здуття і відчуття переповнення шлунка, розладутравлення: 10 - 20 крапельу гарячому чаї, або воді, або на шматочку цукру.Безсоння: прийняти перед сном 10 - 20 крапель Кармолісу в гарячому чаї або вгарячій солодкій воді.Нездужання під час поїздок: у випадку нудоти кілька крапель Кармолісу нашматочку цукру, розчинені у воді діють заспокійливо та розслаблююче.Знервованість: 3 рази на день по 10 - 20 крапель Кармолісу нацукрі або в чаї.Застуда: до 5 разів на день по 10 - 20 крапель Кармолісу на цукрі або в чаї.Головний біль: додатково до прийому крапель натерти чоло, скроні іпотилицю Кармолісом.Біль у суглобах: уражені місця щодня натирати Кармолісом і триматив теплі.Захворювання дихальних шляхів: 20 крапель додати в киплячий чай, вдихатипари і на закінчення повільно випити чай з Кармолісом. Помітного полегшенняможна досягти, натираючи Кармолісом груди і спину.Шкірний свербіж, укуси комах: злегка змочити ушкоджені місця Кармолісом,не натираючи.

Побічна дія. При дотриманні рекомендацій побічні дії дотепер неспостерігалися.

Протипоказання. Кармоліс не можна застосовувати внутрішньо призахворюваннях жовчних протоків, при холециститах, порушеннях функції печінки івиразок шлунка та дванадцятипалої кишки. Кармоліс не можна призначати дітям.Цей лікарський засіб містить 64% спирту. Відповідно до рекомендованих дозувань,у кожній окремій дозі міститься 0,54 мл спирту. Не рекомендований Кармоліс іпри алкоголізмі, епілепсії, церебральних порушеннях, вагітності, у періодгодування груддю.

Передозування. Про випадки передозування препаратом Кармоліс неповідомлялося.

Особливості застосування. Після втирання Кармолісу руки треба ретельновимити. Необхідно уникати контакту з очима.При контакті препарату з очима і при нанесенні великої кількості наобличчя може спостерігатися неприємне печіння очей. У разі потреби промийте очівеликою кількістю води. Неприємні відчуття незабаром зникнуть. Вагітність і період лактації. Не рекомендовано.Дія на здатність до орієнтування в дорожньому русі йнавички роботи з механізмамипри застосуванні втерапевтичних дозах малоймовірна.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці, при кімнатний температурі в оригінальній упаковці.Порушення умов зберігання може призвести до утворення осаду, який виднонеозброєним оком.Термін придатності - 5 років. Не застосовувати препарат післязакінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 1051 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я