А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Лiпофлавон (Lipoflavon)

основні фізико-хімічні властивості: аморфна маса світло-жовтого кольору, зхарактерним запахом (флакон № 1); прозора, безбарвна рідина (флакон № 2); призмішуванні вмісту флаконів № 1 і № 2 утворюється ліпосомальна емульсія молочногокольору, осмоляльність – 300 ё 400 мосмоль/кг.

склад: 1 флакон № 1 містить лецитину-стандарту 27,5 мг, кверцетину 0,75 мг;допоміжні речовини: лактоза (флакон № 1), натрію хлориду ізотоничнийрозчин 0,9% (флакон № 2).

Форма випуску. Порошок ліофілізований для приготування крапельочних.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують в офтальмології. Код АТС S01Х А22.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Протизапальний, ранозагоюючий, ангіопротекторнийзасіб. Кверцетин, який належить до групи біофлавоноїдів, має антиоксидантну,противірусну дію, гальмує синтез лейкотрієнів, знижує патологічно підвищенусудинно-тканинну проникність і сприяє нормалізації тканинної трофіки. Лецитин(фосфатидилхолін) має антиоксидантні, антигіпоксичні і мембраностабілізуючівластивості, сприяє репарації тканин. Ліпосомальна структура Ліпофлавонузабезпечує розчинність і офтальмобіодоступність при інстиляціях у формі очнихкрапель. При повторних частих інстиляціях Ліпофлавон не спричиняє явищмісцевого подразнення, не впливає на цілісність епітелію рогівки, станзовнішних структур і риігідність ока, стан очного дна, а також не спричиняєалергії.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання до застосування. Поранення рогівки (проникні і непроникні);післяопераційні рани рогівки (після екстракції катаракти та ін.); кератитирізного генезу. Запальні стани очей.

Спосіб застосування і дози. Розкрити флакон № 1 (ліофілізат) і флакон № 2(розчинник). Вміст флакону № 2 обережно вилити до флакону № 1, який потімзакрити пробкою, та, утримуючи великим і вказівним пальцями дно і пробкуфлакона, інтенсивно струшувати протягом 1 хвилини до утворення однорідноїемульсії. Потім зняти пробку і одягти на флакон кришку-крапельницю.Дорослим і дітям старше 12 років капати по 1-2 краплі укон'юнктивальний мішок хворого ока 6-8 разів на добу. Після стихання гострогозапального процесу капати 3-4 рази на добу до повного одужання. Тривалістьлікування залежить від тяжкості захворювання. Середній курс лікування становить10 діб. За необхідності курс лікування може бути продовжений до 1 місяця.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.У зв’язку з обмеженою на сьогодні інформацією Ліпофлавон не рекомендується призначатив періоди вагітності та лактації, а також дітям до 12 років.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Перед кожним закапуванням вміст флакона зЛіпофлавоном необхідно довести до кімнатної температури і струшувати протягом 1хвилини до утворення однорідної емульсії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Флакон № 1 зберігати при температурі не вище 0°С взахищеному від світла та недоступному для дітей місці. Флакон № 2 зберігати притемпературі 15-25 0С. Термін придатності – 1 рік. Приготовленуліпосомальну емульсію після розкриття флакона № 1 зберігати при температурі від+20С до +6°С протягом 2 діб
Переглядів: 1535 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я