А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Капсули з анісовою олією др. тайсс (Dr. theiss anisedrops capsules)

основні фізико-хімічні властивості: темно-зелені, прозорі желатинові капсули згладкою поверхнею;

склад: 1 капсула містить 100 мг анісової олії; допоміжні речовини: ріпакова олія, желатин, очищена вода, гліцерин85%, барвник Е 141.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що застосовується при кашлі та простудних захворюваннях.АТС R 05C A21**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ефірна олія з плодів анісу проявляє слабкувідхаркувальну, спазмолітичну та протибактерільну дію.Фармакокінетика.Післяорального застосування анісова олія добре і швидко всмоктується, переважно ізтонкого кишечнику. По кровоносній системі ефірна олія швидко проникає улегеневі пухирці, де проявляє секретолітичну та відхаркувальну дію. У людинипри оральному прийомі вже через 30 – 40 хв транс-анетол може бути виявлений увидихуваному повітрі. З видихуваним повітрям виділяється 13 - 17% усьоговиводимого анетолу. Переважна частина анетолу (54 - 69%) виділяється ниркамипрактично повністю через 8 годин.

Показання для застосування. Застудні захворювання верхніх дихальних шляхів,що супроводжуються кашлем з в’язким мокротинням.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 років слідприймати по 1 капсулі 3 рази на день після їжі, запиваючи великою кількістюводи.

Побічна дія. Спостерігалися поодиноківипадки алергічнихреакцій. Можливі реакції включають висипання на шкірі та свербіж шкіри,бронхоспазм.

Протипоказання. Не слід приймати капсули з анісовою олією дітям до12 років, а також пацієнтам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

Передозування. До цього часу повідомлень про передозування ненадходило.

Особливості застосування. Якщо симптоми захворювання не зменшились через 3дні, слід звернутися до лікаря. Вагітність та період годування груддю. На підставі широкого досвіду застосуванняанісу та анетолу в якості смакових добавок виявлено, що ризику при застосуванніцих речовин в період вагітності та годуванні груддю немає.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі в сухому,захищеному від світла, недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності
Переглядів: 1169 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я