А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Капсиол (Capsiol)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтого кольору зіспецифічним запахом;

склад: 100 мл препарату містять: кислоти саліцилової 1 г, олії рицинової 10 г,перцю стручкового настойки 10 мл;допоміжні речовини: спирт етиловий 95 %.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому там'язовому болях. Препарати стручкового перцю та подібні засоби. Код АТСМ02A В.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат проявляє місцеву подразнювальну,пом'якшувальну та кератолітичну дію, що сприяє поліпшенню живлення і ростуволосся. Саліцилова кислота, яка входить до складу препарату, виявляєантисептичну дію, що разом з пом'якшувальним ефектом рицинової олії забезпечуєвидалення лупи. Настойка перцю стручкового проникає у волосяні мішочки іподразнює цибулини волосся, стимулюючи їх ріст.Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показання для застосування. Препарат застосовують у дорослих зовнішньодля профілактики і лікування випадіння волосся, видалення та запобігання появилупи.

Спосіб застосування та дози. Препарат втирають у шкіру голови на 1 годинудо миття волосся, як правило, не частіше 1 разу на тиждень. Курс лікуваннястановить 1–2 місяці. Через 3–4 тижні курс лікування необхідно повторити.

Побічна дія. В окремих випадках при підвищенійіндивідуальній чутливості шкіри до компонентівпрепарату можливі еритематозні висипання на місці його нанесення.

Протипоказання. Застосування протипоказане при захворюваннях шкірирізноманітного характеру, підвищеній індивідуальній чутливостішкіри до компонентів препарату.

Передозування. Не відмічено.

Особливості застосування. Не слід застосовувати препарат при вагітності ігодуванні груддю та у дітей віком до 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія невідома.

Умови татермін зберігання. Зберігатив недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 °Cдо 15 °C. Термін придатності - 1 рік
Переглядів: 2955 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я