А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Канізон (Sanison)

міжнародна та хімічна назви: клотримазол; дифеніл -(2- хлорфеніл) – імідазолілметан;

основні фізико-хімічнівластивості:крем білого кольору;

склад: 1 г крему містить 10 мгклотримазолу (U.S.P.);допоміжні речовини: спиртбензиловий, вазелін, масло вазелінове, спирт цетостериловий, цетомакрогол,пропіленгліколь, натрію фосфат одноосновний, карбомер, вода.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби длямісцевого застосування. Код АТС: D01АС01

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Канізон - антимікотичнийпрепарат з групи похідних імідазолу для місцевого застосування. Протигрибковийефект пов’язаний з порушенням синтезу ергостерину, складової клітинної мембранигрибів, зміною їх проникності з наступним лізисом. Має широкий спектр дії.Фунгістатична або фунгіцидна активність залежить від виду штамів мікроорганізмів.Препарат ефективний щодо дріжджоподібних грибів, в першу чергу Саndidaalbicans, усіх видів дерматофітів (Trychophyton spp., Microsporum spp.,Epidermophyton spp.), грампозитивних (стрептококи, стафілококи) таграмнегативних бактерій (Bacteroides, Gardnella vaginalis), а також Trichomonasvaginalis, Malassezia furtur, Corynebacterium minutissimum).

Фармакокінетика. Канізон має високуздатність проникати в різні шари шкіри. Концентрація препарату в нижніх шарахепідермісу значно перевищує величини мінімальних пригнічуючих концентраційклотримазолу, встановлених іn vitro для дерматофітів. Препарат не маєрезорбтивної дії.

Показання для застосування.Канізонкрем застосовують для лікування грибкових уражень шкіри при:-грибкових захворюваннях шкіри, мікозах шкірних складок, ступнів, оніхомікозах;- висівкоподібному лишаї,еритразмі, поверхневих кандидозах, спричинених дерматофітами, дріжджовими(включаючи рід Саndida), пліснявими та іншими грибами та збудниками, чутливимидо клотримазолу;- мікозах, ускладнених вторинноюінфекцією.

Спосіб застосування тадози. Канізонкрем застосовують лише зовнішньо. Кількість препарату, який наноситься нашкіру, залежить від розміру ураженої ділянки. У дорослих крем обережновтирається в шкіру на чисті сухі уражені та прилягаючі до них ділянки шкіри.Таку процедуру повторюють у середньому 2 рази на добу, вранці та ввечері.Препарат необхідно наносити регулярно.Покращання стану, якесупроводжується зменшенням свербежу, зазвичай настає через тиждень післяпочатку лікування.Тривалістькурсу лікування індивідуальна, залежить від тяжкості та перебігу захворювання,локалізації, та в середньому становить 4 тижні, але після його завершення(зникнення клінічних проявів) доцільно продовжити застосування препарату щепротягом 14 днів.

Побічна дія. В окремих випадках пригіперчутливості до компонентів препарату відмічаються місцеві алергічні реакції— почервоніння шкіри, відчуття печіння і поколювання на місці застосуванняпрепарату.

Протипоказання. Відома підвищена чутливістьдо клотримазолу чи допоміжних інгредієнтів Канізону. Якщо розвиваєтьсяпідвищена чутливість або подразнення при застосуванні препарату, лікуваннянеобхідно припинити і підібрати іншу терапію.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Досі не повідомлялося про будь-які взаємодії з іншимипрепаратами.

Передозування. Невідомо.

Особливості застосування. Якщо через 4 тижні післяпочатку лікування не відзначається клінічне поліпшення, необхідно провести мікробіологічнедослідження для підтвердження діагнозу і виключення іншої причини захворювання.Не рекомендується нанесенняпрепарату на шкіру в ділянці очей.При клінічних та експериментальнихдослідженнях було встановлено, що застосування клотримазолу в період вагітностімає негативний вплив на здоров’я жінки та плода. Однак питання про необхідністьпризначення препарату Канізон крем для зовнішнього застосування в І та ІІІтриместрах вагітності повинно вирішуватися індивідуально, після консультаціїлікаря.Можливість екскреції клотримазолу зматеринським молоком не вивчалася. Тому Канізон крем слід використовувати зобережністю матерям, які годують немовлят. Нанесення крему безпосередньо намолочну залозу не рекомендується. Досвіду застосування у дітей немає.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу недоступному для дітей, прохолодному (при температурі 2-25°С), захищеному відсвітла, високих температур місці. Термін придатності - 3 роки.Не рекомендується використовувати препарат післязакінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 719 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я