А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Канефронн (Sanernron n)

основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегка мутна рідинажовто-коричневого кольору; смак - трохи гіркуватий, запах - ароматний (подібнийдо пахощів кореня любистку);

склад: 100 г крапель містить 29г водно-спиртового екстракту, виготовленого на59% етиловому спирті з лікарських рослин :трави золототисячника (Неrbа Сеntаurіі) 0,6 гкореня любистка (Rаdіх Lеvіstісі) 0,6 глистя розмарина (Folia Rosmarini) 0,6 гвміст етанолу: 19об.%;допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакологічна група. Засоби, що застосовуються в урології. АТС G04В Х50.

Фармакологічні властивості. Рослинні компоненти, що входять до складупрепарату, виявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальнійдії та усуненні спазму сечовивідних шляхів, сечогінному, вазодилятаційному таантибактеріальному ефектах. Під впливом препарату посилюється виділення солейсечової кислоти і змінюється кислотність сечі, що попереджує утворення та рістконкрементів у сечовивідних шляхах і протидіє росту бактерій. Внаслідок дії розмаринової кислоти пригнічується вивільнення медіаторівзапалення, що зумовлює стійкий протизапальний ефект. Усі рослинні компоненти,що входять до складу Канефрону® Н, містять речовини (фенолкарбонові кислоти,ефірні олії та ін.), що зумовлюють широку антимікробну дію препарату. Діяпрепарату на канальцеву і клубочкову систему нирок призводить до зниженнявиділення білка при протеїнурії.

Показання для застосування. Основна (базисна) терапія, а також як компоненткомплексної терапії при гострих та хронічних інфекціях сечового міхура (цистит)і нирок (пієлонефрит), у тому числі й у вагітних жінок.Хронічні неінфекційні захворювання нирок (гломерулонефрит,інтерстиціальний нефрит).Профілактика утворення сечових камінців, у тому числі й після їхвидалення.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають у такому дозувомурежимі: - дорослі – по 50 крапель 3 рази на день; - діти до 1 року – по 10 крапель 3 рази на день; - діти віком 1-5 років – по 15 крапель 3 рази на день; - діти з 6 років – по 25 крапель 3 рази на день. Після ослаблення гостроти захворювання прийом препарату слідпродовжувати протягом 4-6 тижнів. Краплі приймають, як правило, в нерозведеномувигляді. Дітям краплі треба додавати у сік або чай. Перед вживанням збовтувати.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції на складові компонентипрепарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливі та доцільні комбінації Канефрону® Нз антибіотиками.Негативні ефекти внаслідок взаємодії препарату з іншими медикаментаминевідомі.

Передозування. Випадки отруєння препаратом внаслідок йогопередозування невідомі.

Особливості застосування. Під час зберігання можливе незначне помутніння абовипадання осаду: це не впливає на дію препарату. При дотриманні рекомендаційщодо застосування і після консультації з лікарем препарат можна приймати підчас вагітності та при годуванні груддю.При застосуванні крапель Канефрон(R)Н необхідно споживатидостатню кількість рідини.Препарат в рекомендованих дозах не впливає на здатність керуватитранспортом і працювати з механізмами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці! Зберігатив захищеному від світла місці при температурі не вище 25˚С.

Термін придатності. 3 роки. Відкритий флакон можна використовуватипротягом 6 місяців.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності,зазначеного на упаковці
Переглядів: 1189 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я