А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Кандід (Candide)

міжнародна та хімічна назви:clotrimazole;1-[(2-хлорфеніл)дифенілметил]-1П-імідазол;о

сновні фізико-хімічні властивості: порошок білого кольору зхарактерним запахом;

склад: 1 г порошку містить 10 мг клотримазолу;допоміжніречовини: тальк очищений, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний,віддушка косметична.

Форма випуску. Порошок для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати для місцевого застосування.Похідні імідазолу та триазолу. Код АТС D01АС01.Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Фармакологічна дія обумовлена властивостями клотримазолу -протигрибкового засобу широкого спектра дії з групи похідних імідазолу. Доклотримазолу чутливі дерматофіти, дріжджові гриби (роду Candida, Torulopsisglаbаrаtа, Rhodotorula), плісняві гриби, а також збудники Pityriasis versicolor(різноколірного лишаю) та еритразми. Крім того, клотримазол спричиняєантимікробну дію щодо грампозитивних (стафілококи, стрептококи) таграмнегативних бактерій (Bacteroides, Gardnerella vaginalis), а також стосовноTrichomonas vaginalis, Malasseria furfur, Corinebacterium minussimum. Ефектклотримазолу пов’язаний з порушенням синтезу ергостерину, що входить до складуклітинної мембрани грибів, внаслідок чого змінюються структура та властивостімембран, спостерігається лізис клітин.Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показання для застосування. Кандід використовують при грибкових інфекціях шкіри:мікозах складок шкіри та стоп;оніхомікозах;різноколірному лишаї;еритразмі;поверхневих кандидозах;пітниці (для профілактики вторинної грибкової абобактеріальної інфекції).

Спосіб застосування та дози.Кандід порошок наноситься на уражену поверхню (за необхідності 2-3 разина добу).Перед застосуванням порошку уражену ділянку промивають (іззастосуванням мила з нейтральним значенням рН) та підсушують. Підготовленутаким чином уражену ділянку обробляють порошком. Тривалістьлікування індивідуальна і залежить від тяжкості захворювання та локалізаціїураження. Тривалість лікування дерматозів становить 3-4 тижні. Як правило,терапія триває протягом 2 тижнів після зникнення симптомів захворювання. Лікування еритразми і різноколірного лишаю зазвичайтриває приблизно 3 тижні. З метою профілактики рецидиву Кандід порошок застосовують 1раз на добу протягом 10-15 днів після зникнення клінічних проявів захворювання.Для запобігання поширенню інфекції Кандід порошок наноситися навнутрішню поверхню одягу або взуття, які контактують з ураженими ділянкамишкіри.

Побічна дія. У ділянці застосування можуть спостерігатисягіперемія, відчуття печіння, свербіж, інколи – екзантема. Рідко можуть виникатиалергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до клотримазолу або до будь-яких інших складовихпрепарату.

Передозування. При місцевому застосуванні клотримазолу випадків передозування незареєстровано.

Особливості застосування. Як правило, препарат застосовують на завершальних етапах лікування,коли гострі запальні явища минули після використання Кандіду лосьону, Кандідукрему або Кандіду В крему, а також з метою запобігання рецидивів.Кандід порошок використовують також для запобігання поширенню інфекціїшляхом одночасної обробки одягу або взуття.У разі виникнення при застосуванні препарату подразнення або проявівалергічної реакції лікування необхідно припинити і провести відповідну терапію.Під час лікування хворий має перебувати під наглядом лікаря навітьтоді, коли стан його здоров’я поліпшився.Вагітність та лактація.Через відсутність системної дії Кандід не маєобмежень щодо застосування у вагітних або матерів, які годують груддю.Вплив на здатність управляти транспортними засобамита механізмами.Кандід не впливає на здатність управлятитранспортними засобами та механізмами.

Взаємодія із іншими лікарськими засобамиВзаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, притемпературі не вище 250 С. Термін придатності становить 4 роки. Препарат не слід використовувати після закінчення дати термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 934 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я