А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Кандибіотик (Candibioticum)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-жовтого кольору;

склад: 1 мл розчину містить хлорамфеніколу ВР 0,05 г,клотримазолу USP 0,01 г, беклометазону дипропіонату ВР 0,00025 г, лідокаїнугідрохлориду ВР 0,02; допоміжні речовини: гліцерин, пропіленгліколь.

Форма випуску. Краплі вушні.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати, що містять кортикостероїди тапромікробні засоби. Код АТС S02С А06.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комбінований препарат для зовнішнього застосування зпротимікробними, протизапальними та місцевоанестезуючими властивостями.Фармакологічна дія Кандибіотику обумовлена властивостями хлорамфеніколу,клотримазолу, беклометазону дипропіонату та лідокаїну, що входять до йогоскладу. Хлорамфенікол – похідне амфеніколу. Має широкий спектр протимікробноїдії. Ефекти хлорамфеніколу на мікроорганізми пов‘язані із здатністю впливати насинтез білка у клітинах бактерій. Як правило, діє бактеріостатично щодоширокого спектра грам-позитивних та грам-негативних бактерій. Хлорамфеніколефективно впливає також на анаеробну флору.Клотримазол за хімічною будовою належить до похідних імідазолу. Доклотримазолу чутливі дерматофіти, дріжджові гриби (роду Candida, Torulopsisglabarata, Rhodotorula), плісняві гриби, а також збудники Pityriasisversicolor (різноколірного лишаю) та еритразми. Крім того, клотримазолспричиняє антимікробну дію щодо грампозитивних (стафілококи, стрептококи) таграмнегативних бактерій (Bacteroides, Gardnerella vaginalis), а також доTrichomonas vaginalis, Malasseria furfur, Corinebacterium minussimum.Ефект клотримазолу пов‘язаний з порушенням синтезу ергостерину, що входить доскладу клітинної мембрани грибів. Як наслідок - змінюються структура тавластивості мембран, спостерігається лізис клітин.Беклометазону дипропіонат – синтетичний аналог гормонів коринаднирникових залоз - здійснює протизапальну, протиалергічну, антиексудативнута протисвербіжну дію.Лідокаїн – місцевий анестетик, що знижує сприйняття та проведенняімпульсів по чутливих нервових волокнах у місці дії. Ефект зворотний. Фармакокінетика. Спеціальні дослідження фармакокінетики препарату непроводились.

Показання для застосування. Алергічні та запальніураження вуха. Оторея. Інфекційні захворювання зовнішнього та середнього вуха, щоспричинені чутливими до дії препарату мікроорганізмами. Хірургічні втручання насосцеподібному відростку.

Спосіб застосування та дози. Застосовують місцево. Дорослим і дітямстарше 12 років 3 -4 краплі препарату закапують у слуховий прохід 3 - 4 рази надобу. Курс лікування встановлюється залежно від захворювання.

Побічна дія. Кандибіотик, як правило, добре переноситься. Рідко,при підвищеній чутливості до компонентів препарату, можуть спостерігатисямісцеві алергічні реакції – відчуття печіння та поколювання у місці нанесенняпрепарату. При виникненні побічних реакцій препарат необхідно відмінити.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого зкомпонентів препарату.Як і при застосуванні інших препаратів для місцевого застосування, щомістять у своєму складі кортикостероїди, Кандибіотик не застосовують привітряній віспі, простому герпесі.Передозування. Гостре передозування при місцевомузастосуванні Кандибіотику малоймовірне.Особливості застосування. Препаратпризначений лише для зовнішнього застосування. Застосування при вагітності талактаціїНезважаючина те, що дані про негативний вплив препарату на плід та дитину призастосуванні у вагітних та матерів, які годують груддю, відсутні, безпечністьзастосування його у цих категорій хворих до кінця не визначена. Вплив на здатність управляти транспортними засобами та механізмамиКандибіотикне впливає на здатність управляти транспортними засобами та механізмами.

Взаємодія із іншими лікарськими засобами. Дані про взаємодію препарату з іншимилікарськими засобами відсутні.Умови та термін зберігання. Зберігатив недоступному для дітей, сухому захищеному від світла місці, при температурінижче 25°С. Термін придатності – 2 роки.Не допускається застосування препарату після дати, зазначеної наупаковці
Переглядів: 911 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я