А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Кандерм-бг (Canderm-bg)

основні фізико-хімічні властивості: пластична маса гомогенної консистенціїбілого кольору;

склад: 1 г крему містить клотримазолу 10 мг, беклометазону дипропіонату 0,25мг, гентаміцину сульфату 1 мг;допоміжні речовини: вазелін, масло вазелінове, пропіленгліколь, спиртцетостериловий, паракрезол, цетомакрогель, натрію метабісульфіт, вода очищена.

Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для застосування в дерматології. Код АТС D07C C04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат для зовнішнього застосування зпротигрибковою, антибактеріальною, протизапальною дією. Антимікотичний ефекткрему кандерм забезпечує компонент клотримазол, який порушує склад клітинноїмембрани грибів, що приводить до лізису клітин. Клотримазол справляє такожантимікробну дію відносно до грампозитивних і деяких грамнегативних бактерій,протипротозойну та протитрихомонадну дію. Гентаміцину сульфат справляєантибактеріальну дію відносно до грампозитивних та багатьох грамнегативнихбактерій. Беклометазону дипропіонат – синтетичний глюкортикостероїд, якийвиявляє місцеву протизапальну дію.Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні в кров всмоктуєтьсянезначна кількість препарату. У великій кількості препарат концентрується вепідермісі, меншою мірою - в дермі та підшкірній клітковині.

Показання для застосування. Крем Кандерм-БГ призначають при місцевійтерапії широкого спектра шкірних захворювань – дерматозів, дерматомікозів(кандидозів, трихофітій, мікроспорій, епідермофітій, різнобарвного лишая),різноманітних форм інфікованих екзем і шкірних інфекцій з вираженою запальноюреакцією.

Спосіб застосування та дози. Крем наносять тонким шаром на ураженіділянки шкіри 2-3 рази на добу та обережно втирають. Тривалість лікуванняіндивідуальна, залежить від ступеня важкості перебігу хвороби, локалізаціїпатологічних змін. Максимальний курс лікування препаратом становить 3 - 4тижні. При грибкових ураженнях шкіри терапію препаратом рекомендуютьпродовжувати протягом 2 тижнів після зникнення ознак захворювання.

Побічна дія. При підвищеній чутливості до компонентів препаратуможливі місцеві алергічні реакції, подразнення шкіри, свербіж.

Протипоказання. Підвищена чутливісь до будь-якого компонентапрепарату, І триместр вагітності, період лактації, туберкульоз шкіри, шкірніпрояви сифілісу, вітряна віспа, оперізувальний герпес. Діти до 3 років.

Передозування. Не встановлено.

Особливості застосування. Жінкиу ІІ та ІІІ триместрахвагітності та у період лактації повинні застосовувати препарата тільки тоді, колиочікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Місцеве застосування ністатину знижуєлікувальний ефект препарату.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі від 18 до 25°С. Термінпридатності

- 3 роки
Переглядів: 1010 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я