А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Камфомен (Kamfomen)

основні фізико-хімічні властивості: рідина жовтого кольору, зі специфічнимзапахом;

склад: 1 балон містить ментолу 0,06 г, олії рицинової рафінованої 0,61 г, оліїкамфорної 10% для зовнішнього застосування 0,61 г, олії евкаліптової 0,61 г,нітрофуралу (фурациліну) 0,002 г;допоміжні речовини: спирт етиловий, олія оливкова, хладон 12.

Форма випуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовують при захворюваннях горла.Різні антисептики. Код АТС R02А А20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Має протизапальну, антимікробну дії, які виявляють оліяевкаліптова і фурацилін, а також протинабрякову дію, зумовлену дією оліїкомфорної та іншими компонентами, що входять до складу препарату. У механізмідії велику роль відіграють рефлекторні реакції, пов,язані зподразненням чутливих нервових закінчень. Подразнення рецепторів слизовихоболонок супроводжується стимуляцією утворення і вивільнення енкефалінів,ендорфінів, пептидів, які посідають важливе місце в регуляції больовихвідчуттів, проникності судин (порожнини носа, рота, глотки) та інших процесів. Фармакокінетика. Препарат призначається для місцевого застосування,тому його активність не корелірує з концентрацією активних речовин у плазмікрові.

Показання для застосування. Застосовують для лікування гострих запальнихпроцесів верхніх дихальних шляхів: фарингітів і фаринголарингітів, ринітів, атакож у післяопераційний період після тонзилектомії і видалення поліпів.

Спосіб застосування та дози. Перед інгаляцією з розпилювача знімаютьзахисний ковпачок, розпилювач вводять у порожнину носа на глибину 0,5 см аборота і натискають на його основу. Вміст балона при цьому викидається удрібнодисперсному стані. При одному натискуванні розпилюється 0,1 г препарату.Камфомен розпилюють у порожнину носа і рота на фазі вдиху. За один сеансінгаляції здійснюють 2-3 розпилення. Частота інгаляцій становить 3-4 рази надобу. Тривалість застосування становить 5-7 діб. Як правило, симптомизахворювання минають через 3-5 діб. Інгаляції проводять після їди.

Побічна дія. Іноді можуть розвинутись алергічні реакції, увигляді набряку слизової оболонки, печіння, пов,язані з підвищеноюіндивідуальною чутливістю до компонентів препарату.

Протипоказання. Не рекомендується призначати дітям до 5 років іхворим, які працюють в умовах виробництва з великою запорошеністю (борошняною,тютюновою, азбестовою і цементною).

Передозування. Не описано.

Особливості застосування. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.Протипоказань до застосуванняпрепарату у період вагітності та лактації не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі не вище 40°С. Оберігати від падінь, ударів, впливупрямих сонячних променів, не розпилювати поблизу вогню. Термін придатності – 1 рік
Переглядів: 1727 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я