А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Камістад (Kamistad)

основні фізико-хімічні властивості: жовто-коричневий гель;

склад: 1 г гелю містить 20 мг лідокаїну гідрохлоридумоногідрату, 1 мг тимолу, 200 мг настоянки з квіток ромашки (1 : 5,5 );допоміжні речовини: бензалконію хлорид, кислота поліакрилова, натріюсахарин дигідрат, трометамол, вода очищена, олія корична.

Форма випуску. Гель длязовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засіб для місцевого застосування устоматології.А01А D11.

Фармакологічні властивості. Комбінація активних компонентів має болезаспокійливий,протизапальний та антибактеріальний ефект.Лідокаїн є сильним місцевим знеболювальним засобом амідноготипу, механізм дії якого базується на інгібуванні припливу іонів натрію донервових волокон. Порівняно з прокаїном лідокаїн має більш тривалу дію та кращупереносимість.Тимол, що є похідною фенолу, має антимікробні, а такожяскраво виражені фунгістатичні властивості. Він має широку антисептичну дію,його токсичність значно нижча за токсичність фенолу. Тимол має деякі антивіруснівластивості.Ромашка або рідкий екстракт із квіток ромашки міститьскладну суміш протизапальних та антибактеріальних речовин різної структури.Терапевтично більш важливими є сесквітерпени, що становлять до 50 % усіхактивних компонентів ромашки. Протизапальний ефект ромашки зумовленийприсутністю хамазулену та α-бісабололу, який має також антибактеріальну тапротигрибкову дію.

Показання для застосування. Болючі запалення слизової оболонки рота тагуб, що включають утворення пухирців, запалення ясен та глетчерну еритему губ.Для втирання в ясна та піднебіння з метою послаблення болісних відчуттів,надчутливості та/або подразнення слизової оболонки, що спричинені зубнимипротезами. Відвернення місцевих нездужань, що пов’язані з прорізуванням молочнихзубів і зубів мудрості. Послаблення болісних відчуттів і дискомфорту,пов’язаних з процедурами по діагностиці, профілактиці та лікуванню деформаціїзубів і щелепи.

Спосіб застосування та дози. Для локального нанесення на слизову оболонкупорожнини рота. Якщо не приписано нічого іншого, наносити смужку гелю Камістад® довжиною 1/2 см тричі на день.Для лікування ясен і нездужань, що спричиненівикористанням зубних протезів, нанести гель Камістад ® на болісні тазапалені ділянки, легко вмасувати.Для пом’якшення нездужань при прорізуваннізубів у немовлят і маленьких дітей видавлену смужку препарату довжиною близько1/2 см застосовувати не більше трьох разів протягом 24 годин.Камістад® слід застосовувати доприпинення симптомів захворювання. Не слід використовувати високі дози протягомтривалого часу без погодження з лікарем.

Побічна дія. Іноді після нанесення гелю може виникнути тимчасовалегка печія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до складових препарату.Вагітність та годування груддю. Безпечність використання Камістаду® жінкамипід час вагітності та годування груддю ще не доведена, тому не слідзастосовувати цей препарат протягом цих періодів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Передозування. Про передозування Камістаду® дотеперішнього часу не було ніяких повідомлень.

Особливості застосування. Якщо спостерігається поява побічний дій, неописаних в Інструкції, слід звернутися до лікаря.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище + 25 оС,в недоступному для дітей місці. Термін зберігання 3 роки. Не застосовуватипрепарат після закінчення терміну придатності
Переглядів: 1562 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я