А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Каметон (Cametonum)

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина, яка міститься підтиском в балоні з клапаном дозуючої дії і при виході з балону утворюєдисперсний струмінь з характерним ароматним запахом;

склад: 1 балон містить хлоробутанолгідрату 0,1 г, камфори 0,1 г, ментолу 0,1г;допоміжні речовини: олія евкаліптова, оліявазелінова, хладон. Формавипуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Препарати, які застосовуються при захворюванняхгорла.Антисептики. Код АТС R02А А20.

Фармакологічні властивості: Фармакодинаміка. Каметон виявляє антимікробну,протизапальну та легку місцевоанестезуючу дію, сприяє нормалізації диханняхворих, звуженню судин, а також зменшенню кровонаповнення та набряку ураженоїділянки. Поєднання вказаних фармакологічних властивостей забезпечує комплекснупатогенетичну терапію запальних захворювань верхніх дихальних шляхів і опіків Іта ІІ ступеня. Каметон не виявляє ульцерогенної та загальнотоксичної дії наорганізм.Фармакокінетика. Каметон призначений для інгаляційного застосування істворює терапевтичну концентрацію головним чином в осередку запалення. Повільнота в незначній кількості в системний кровообіг всмоктується лишехлоробутанолгідрат та камфора, які оборотно зв’язуються з білками крові. Прибіотрансформації утворюються глюкуроніди, у вигляді яких вони виводятьсянирками.

Показання до застосування: Каметон призначений для лікування (у складікомплексної терапії) гострих і хронічних (переважно у фазі загострення)запальних захворювань носоглотки та гортані: тонзиліту, фарингіту, ларингіту,риніту а також для лікування опіків І та ІІ ступеня.

Спосіб застосування та дози:При захворюваннях верхніх дихальних шляхіваерозоль необхідно розпилювати у порожнині носа (на глибині 0,5 см) або упорожнині рота шляхом натискання на розпилювач до упору. За один сеансінгаляції у дорослих здійснюють по 2-3 розпилення, у дітей від 5 до 12 років –по 1 розпиленню, у дітей від 12 до 15 років – по 1-2 розпилення. Частотаінгаляцій складає 3-4 рази на добу. При опіках здійснюють 2-3 розпилення накожні 15-20 см2 ураженої ділянки шкіри з частотою 3-4 рази на добу. Для жінок у стані вагітності та жінок, які годують груддю, спосібзастосування та дози не відрізняються від таких, що наведено для дорослих.

Побічна дія. Можлива індивідуальна підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Протипоказання. Каметон не бажано застосовувати дітям до 5 років таособам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.Протипоказання до застосування препарату у жінок у стані вагітності татих, які годують груддю, не виявлені.

Передозування. Передозування препарату може викликати алергічніреакції. Терапія симптоматична.

Особливі вказівки. Перед застосуванням Каметону ротову порожнину требапрополоскати теплою кип’яченою водою. При опіках, з уражених ділянок стерильнимтампоном зняти некротичний наліт. Балон з препаратом не розбирати і не давати дітям, оберігати відударів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома

Умови та термін зберігання. Зберігати далі від вогню при температурі невище +40 єС у недоступному для дітей місці.Термін придатності

: 1 рік. Забороняється користуватисяпрепаратом після закінчення терміну придатності
Переглядів: 957 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я