А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Зофра (Isofra)

міжнародна назва: framycetin;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина;

cклад: 1 мл розчину містить фраміцетину сульфату 12,5 мг (8000 МО);допоміжні речовини: метилпарабен, натрію хлорид, натрію цитрат, кислотилимонної моногідрат, вода очищена.

Форма випуску. Спрей назальний.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюванняхпорожнини носа. Код АТС R01А Х08.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антибіотик групи аміноглікозидів для місцевогозастосування в отоларингології. Концентрація фраміцетину, яка досягається примісцевому застосуванні, забезпечує його бактерицидну активність відносноширокого спектра грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, якіспричиняють розвиток інфекційних процесів у верхніх відділах дихальних шляхів.Стійкість до фраміцетину розвивається повільно і незначною мірою.Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетики препарату непроводились у зв’язку з низькою системною абсорбцією.

Показання для застосування. У складі комбінованої терапії приінфекційно-запальних захворюваннях верхніх відділів дихальних шляхів, у т.ч.: риніти;ринофарингіти;синусити;профілактика і лікування інфекційних запальних процесів післяопераційних втручань.

Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають по одному вприскуваннюу кожний носовий хід 4-6 разів на добу. Дітям призначають по одномувприскуванню у кожний носовий хід 3 рази на добу. Вприскування проводиться задопомогою натискання на флакон. При застосуванні потрібно тримати флакон вертикально,а голову злегка нахиливши вперед, щоб вприснути у носовий хід розчин у виглядіспрею а не струменя рідини.

Побічна дія. У деяких випадках можливі алергічні реакції(кропив’янка, свербіж).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, утому числі фраміцетину та інших антибіотиків – аміногликозидів.

Передозування. Випадків передозування не відмічено.

Особливості застосування. Препарат не слідзастосовувати для промивання придаткових пазух носа. При тривалому застосуванніпрепарату можливе виникнення резистентних штамів мікроорганізмів. Якщо протягом7 днів лікування терапевтичний ефект відсутній, застосування препарату слідприпинити. Вагітність і лактація.Адекватні і добре контрольовані дослідження безпеки застосування препарату привагітності і в період лактації не проводилися.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 С° у місцях,недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1080 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я