А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Золота зірка (Golden star)

основні фізико-хімічні властивості: м’яка жовтувато-коричнева маса зісвоєрідним запахом ефірних масел;

склад: 1 г бальзаму містить камфори 218,75 мг, ментолу 112,5 мг, олії м’ятної75 мг, олії евкаліптової 105 мг, олії гвоздичної 50 мг, олії кориці 10 мг;допоміжні речовини: парафін, віск білий, вазелін, ланолін, оліяпарафінова.Форма випуску. Бальзам.

Фармакотерапевтичнагрупа. Протисвербіжніпрепарати. Код АТС D04А X.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат належить до групи засобів, що стимулюютьрецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин. Бальзам маєпротизапальні, місцевозігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, такожрозширює капіляри, покращуючи кровопостачання, та незначною мірою знижуєкров’яний тиск, діє на рефлекторні центри центральної нервової системи,проявляючи стимулюючий ефект. Дія бальзаму Золота зірка проявляєтьсяпослабленням запального процесу та рефлекторним усуненням відчуття болю(головного, м’язового), спричиненого грипом, застудними захворюваннями,хворобами органів опорно-рухового апарату, ураженнями шкіри та іншимичинниками. Фармакокінетика.Не досліджувалась.

Показаннядля застосування. Укусикомах (для усунення місцевого запалення шкіри, болю та свербежу), гематоми,вивихи. Попередження та лікування симптомів грипу, застудних захворювань(нежить, риніт, синусит); захитування, загострення захворювань опорно-руховогоапарату (хронічні артрити, артрозо-артрити, спондиліт); лікування больовогосиндрому будь-якого походження (у тому числі головний біль).

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують тільки зовнішньо(місцево) і для назальної інгаляції. При місцевому застосуванні препаратнаносять тонким шаром на шкіру 3 - 4 рази на добу або частіше (у разінеобхідності). При головному болю, запамороченнях, застуді, грипі, захитуваннінеобхідно втирати бальзам у скроні, потилицю та ніздрі; при гематомах, вивихах,артриті, укусах комарів та комах, а також при запаленнях шкіри бальзам необхіднонанести на місце укусу, запалення чи болю та трохи втерти. При проведенніназальної інгаляції при ринітах, синуситах, простуді, нежиті, грипі необхіднонезначну кількість бальзаму розчинити в гарячій воді та вдихати. Тривалістьлікування залежить від індивідуальних особливостей перебігу захворювання упацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом та чутливістю допрепарату.

Побічна дія. Можливий розвиток алергічних реакцій – почервонінняшкіри, шкірні висипи, свербіж.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітидо 3 років.

Передозування. При передозуванні препарату іноді може з’явитисявідчуття сильного тепла та печіння. Для зняття цих симптомів слід змитинанесений препарат водою з милом.

Особливості застосування. Не допускається наносити препарат навідкриті рани шкіри або слизових оболонок, а також необхідно оберігати очі відпотрапляння до них препарату. З обережністю застосовувати препарат у періодвагітності та лактації, особливо при схильності до алергічних реакцій налікарські засоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія бальзаму з іншими лікарськимизасобами не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухомумісці в щільно закритих металевих коробочках при температурі 15 - 25°С. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 1401 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я