А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Зинерит (Zineryt)

основні фізико-хімічні властивості: білий кристалічний порошок; прозора рідинабез кольору;

склад: еритроміцину 1,2 г, дигідрату цинку ацетату 360мг;допоміжні речовини: ди-ізопропіл себакат, етанол.

Форма випуску. Порошок для приготування розчину для зовнішньогозастосування у комплекті з розчинником і аплікатором.

Фармакотерапевтична група. Протимікробний засіб для лікування вугровоговисипу. D10A F52.

Фармакологічні властивості. Зинерит – еритроміцин-цинковий комплекс. Маєпротизапальну, протимікробну та комедонолітичну дію. Еритроміцин дієбактеріостатично на мікроорганізми, що спричинюють вугровий висип:Propionibacterium acne та Streptococcus epidermidis. Цинк зменшує виробляннясекрету сальних залоз, має в’яжучу дію.

Фармакокінетика. Комплексний зв’язок компонентів препарату забезпечуєдобре проникнення у шкіру активних речовин. Цинк в основному зв’язується зфолікулярним епітелієм і не резорбується в системний кровообіг. Незначначастина еритроміцину підпадає під системний розподіл і надалі виводиться зорганізму.

Показання для застосування. Лікування вугрового висипу.

Спосіб застосування та дози. Починаючи лікування, рідину із флакону зрозчинником треба перелити у флакон з порошком. Після цого флакон треба як слідпотрясти, поки порошок розчиниться і далі закрити кришкою з аплікатором, щододається. За допомогою аплікатора Зинерит наносити тонким шаром на всю ураженуділянку шкіри 2 рази на добу: ранком (до нанесення макіяжу) та ввечері (післяумивання). Наносити препарат слід шляхом нахилення флакона з приготованимрозчином донизу, з легким тиском. Швидкість нанесення розчину регулюється силоютиску аплікатора на шкіру. Приблизна разова доза – 0,5 мл. Після висихання розчинстає невидимим.Тривалість курсу – 10-12 тижнів. В окремих випадкахможливе клінічне поліпшення вже через 2 тижні.

Побічна дія. Місцеві реакції: інколи може виникати відчуванняпечіння, подразнення, сухості шкірного покриву у місці нанесення препарату (якправило, ці явища виражені слабо і не потребують відміни препарату та/абопроведення симптоматичної терапії).

Протипоказання. Підвищена чутливість до еритроміцину та іншихмакролідів. Підвищена чутливість до цинку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. До цього часу не встановлено клінічнозначущих взаємодій Зинериту з іншими лікарськими засобами.

Передозування. Випадкове передозування малоймовірне черезособливості місцевого застосування препарату.

Особливості застосування. Слід враховувати ймовірність перехресноїрезистенції препарату до інших макролідів, лінкоміцину, кліндаміцину. Необхідноуникати його попадання в очі, на слизову оболонку порожнини рота та носа(можливе подразнення або опік).На сьогодні встановлено, що використання препаратуможливе у періоди вагітності та лактації (годуванні груддю) за призначенням урекомендованих дозах.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15-25 °С, внедоступному для дітей місці.Термін зберігання - 3 роки. Не застосовувати після закінченнятерміну зберігання
 
 
Переглядів: 3177 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я