А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Кальцинова (Kalcinova)

основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки зі скошеними краями.Рожевого, світло-жовтого, світло-блакитного та світло-зеленого кольору. Наповерхні таблеток можна помітити “мармурові плями” ( вкраплення);

склад: 1 таблетка містить кальцію 100 мг, фосфору 77 мг, Вітаміну С (аскорбінової кислоти) 15 мг, вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 0,4 мг, вітаміну А (ретинолу) 1000 МО, вітаміну D3 (холекальциферолу) 100 МО; допоміжні речовини: сахароза, крохмаль кукурудзяний, повідон, кислоталимонна безводна, полісорбат 80, магнію стеарат.1 таблетка світло-зеленого кольору (зі смаком ківі) містить:барвник зелений (Е104 + Е132), ароматизатор ківі;1 таблетка світло-блакитного кольору (зі смаком чорниці) містить:барвник синій (Е132), ароматизатор чорниці;1 таблетка світло-жовтого кольору (зі смаком ананаса) містить:барвник хінолін жовтий (Е104), ароматизатор ананаса;1 таблетка рожевого кольору (зі смаком малини) містить:барвник червоний (Е129), ароматизатор малини.

Форма випуску.Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати полівітамінів з мінералами.Код АТС А11А А03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Таблетки містять кальцій, фосфор і найважливішівітаміни для організму дитини, які беруть участь у регуляції багатьохбіохімічних процесів в організмі. Кальцій та фосфор – головні будівнікомпоненти кісток і зубів. Для належної мінералізації кісток та зубів потрібній вітаміни, особливо вітамін D3, який регулює засвоєння кальцію таробить можливою мінералізацію кісток і зубів. Вітамін В6 бере участьу метаболізмі вуглеводів, жирів і протеїнів, а також у функціонуванні нервовоїсистеми. Для розвитку епітеліальних клітин і синтезу зорового пігментупотрібний вітамін А. Вітамін С прискорює засвоєння заліза та бере участь убагатьох окисно-відновних реакціях організму. Одна таблетка Кальциновизадовольняє від 10 до 15 % добової потреби у кальції.Фармакокінетика не вивчалась.

Показання для застосування. Таблетки Кальцинова рекомендовані:дітям у період росту та розвитку;дітям, які відмовляються від молока та молочних продуктів;для зміцнення та захисту кісток і зубів. Спосіб застосування та дози.Діти від 3 до 4 років: по 1 таблетці на добу – профілактична доза, 2–3таблетки на добу, як терапевтична доза.Діти старше 4 років: 2 таблетки на добу – профілактична доза, 4таблетки на добу, як терапевтична доза.Дитина повинна повільно розсмоктати таблетку у роті. Таблетки приймаються протягом місяця. Курс лікування можна повторювати2-3 рази на рік.Побічна дія. Алергічні реакції до будь-якого компоненту препарата у вигляді висипаньна шкірі, свербежу, набряку обличчя. Протипоказання.Гіперчутливістьдо будь-якого компонента препарату. Таблетки Кальцинова не рекомендовані пригіпервітамінозі А і Д, при гіперкальціємії та гіперкальціурії.

Передозування. Тривале використання дуже великих доз можеспричинити гіпервітаміноз А і D, гіперкальціємію і гіперкальціурію.

Особливості застосування.ТаблеткиКальцинова не рекомендовані дітям до 3 років.ТаблеткиКальцинова не рекомендовані хворим на діабет, оскільки містять цукор.Вагітність ілактаціяВагітні і жінки,які годують груддю, можуть приймати таблетки Кальцинова тільки за рекомендацієюлікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кальційуповільнює всмоктування тетрациклінів і фториду натрію, тому між прийомомКальцинови і зазначених ліків (якщо вони призначаються паралельно) требазалишити проміжок часу тривалістю 3 години.

Умови та термін зберігання.Зберігати притемпературі не вище 25 оС в захищеному від вологи і світла місці.Зберігати внедоступному для дітей місці. Таблетки не слід використовувати після закінчення терміну придатності.Термінпридатності - 2 роки
Переглядів: 1234 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я