А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Калефлон (Caleflon)

основні фізико-хімічні особливості: таблетки, вкриті оболонкою жовто-коричневогокольору з вкрапленнями, зі слабким специфічним запахом. На поперечному розрізівидні два шари;

склад: 1 таблетка містить калефлону 0,1 г;допоміжні речовини: глюкоза,крохмаль картопляний, аеросил, кальцію стеарат, метилцелюлоза, титану діоксид,тропеолін О.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему таметаболічні процеси. Код АТС А16 А Х10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Калефлон являє собою очищенийекстракт, що отримується з квіток нагідок (Calendula officinalis L.) сімействаайстрових (Asteraceae), що містить суму флавоноїдних глікозидів. Калефлонвиявляє протизапальну, спазмолітичну, жовчогінну дію. Поліпшує метаболічнуфункцію печінки та склад жовчі, підвищує секреторну і видільну функції,стимулює репарацію тканин при виразкових і запальних процесах органівшлунково-кишкового тракту.Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показання для застосування. Гіперацидний гастрит (у фазі загострення),захворювання печінки та жовчовивідних шляхів.

Спосібзастосування та дози. Калефлон призначають внутрішньо, після їди.Дорослим– по 0,1–0,2 г 3 рази на добу. Курс лікування – 3–4 тижні, але за показаннямиможе бути продовжений до 6 тижнів. Дляпрофілактики сезонних загострень виразкової хвороби проводять 2–3-тижневий курсприйому Калефлону.

Побічна дія. В окремих випадках можуть спостерігатися свербіжшкіри та диспептичні розлади (гіркість у роті, печіння в епігастральнійділянці, посилення болів у животі). При вираженості цих побічних ефектівпрепарат відміняють.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату. Зобережністю застосовувати препарат у періоди вагітності та лактації.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Досвід застосування препарату для лікування у дітейвідсутній. З обережністю та під наглядом лікаря застосовувати у періодивагітності та лактації.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Калефлон можна застосовувати у комплексі з препаратамиромашки, препаратами спазмолітичної дії. При прийомі з антацидними засобаминеобхідно дотримуватися 2-годинного інтервалу між застосуванням Калефлону таантацидів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25 °С. Термін придатності – 4 роки
 
 
Переглядів: 809 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я