А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Бероз (Beroz)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-жовтого кольору зароматним специфічним запахом;

склад: 100 мл настойки містять водно-спиртову витяжку із квіток цминупіщаного (безсмертника) – 0,2 г, квіток ромашки аптечної -0,2 г, трави звіробою- 0,25 г; допоміжні речовини: сироп цукровий, спирт етиловий 40 %.

Форма випуску. Настойка для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають натравну систему та метаболічні процеси. КОД АТС А16АХ10**.

Фармакологічні властивості. Препарат сприяє збільшенню кількості жовчі, щовиділяється, та швидкості її виділення, підвищенню концентрації в нійхолестерину і білірубіну. Зазначені ефекти зберігаються при токсичномугепатиті, викликаному чотирихлористим вуглецем. При експериментальній виразцішлунка стресорного генезу введення препарату посилює і прискорює регенераціютканин, що пов’язано з в’яжучим, протизапальним, бактеріостатичним,капілярозміцнювальним ефектами. Виявляє визначену антиалергічну активність,посилює діурез. Не має мутагенних, тератогенних, ембріотоксичних,імунотоксичних ефектів, не кумулюється в організмі. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Хронічний холецистит, дискінезія жовчногоміхура та жовчовивідних шляхів, що перебігає за гіпомоторним, гіпокінетичнимтипом, а також при поєднанні зазначеної патології з хронічним гастритом іззбереженою або зниженою секреторною функцією шлунка.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують за 30 хв до їди.Призначають дорослим у дозі 30 мл (2 столові ложки) 2-3 рази на добу; препаратдоцільно приймати на 1/3-1/4 склянки кип’яченої води. Максимальна добова дозастановить 60-90 мл. Тривалість прийому залежить від характеру захворювання,його проявів, характеру супутньої базисної терапії та досягнутого ефекту істановить 7-15 днів. Можливі повторні курси лікування з перервою в 14 днівпісля попереднього курсу.

Побічна дія. В окремих випадках можлива індивідуальна підвищеначутливість до препарату в цілому та окремих його інгредієнтів, яка виявляєтьсядиспептичними явищами та алергічними шкірними реакціями, що потребує відмінипрепарату.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній кислотностішлункового соку, виражених функціональних змінах печінки та нирок, кровотечахіз шлунково-кишкового тракту, вираженому гастродуоденальному рефлюксі,вираженій брадикардії. Залежність від алкоголю, дитячий вік, вагітність таперіод годування груддю.

Передозування. При отруєннях, в тому числі і тих, що виникливнаслідок передозування, призначають суспензії ентеросорбентів та симптоматичнутерапію.

Особливості застосування. Не рекомендується призначати хворим на хронічнийалкоголізм, особам, робота яких вимагає підвищеної уваги (водії, оператори таін.).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Настойка “Бероз” посилює дію барбітуратів,транквілізаторів та інших засобів, що впливають на центральну нервову систему.Не слід призначати одночасно з лікарськими засобами, до складу яких входятьметали.

Умови та термін зберігання. Зберігають при температурі від 150Cдо 250С, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Під час зберігання можливе випадання осаду. Термін придатності - 2 роки.
Переглядів: 2401 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я