А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Кагоцел (Kagocel)

хімічна назва: натрієва сіль сополімеру(1—>4)-6-0-карбоксиметил-β-D-глюкози,(1—>4)-β-D-глюкози,(21—>24)-2,3,14,15,21,24,29,32-октагідрокси-23-(карбоксиметоксиметил)-7,10-диметил-4,13-ди(2-пропіл)-19,22,26,30,31-пентаоксагептацикло[23.3.2.216,20.05,28.08,27.09,18.012,17]дотріаконту-1,3,5(28),6,8(27),9(18),10,12(17),13,15-декаєну;

основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки від кремового докоричневого кольору з вкрапленнями;

склад: кожна таблетка містить кагоцелу 0,012 г;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукормолочний.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Противірусні препарати для системного застосуваннята імуностимулятори. Код АТС J05А Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Основним механізмом дії препарату єйого здатність індукувати продукцію інтерферону. Кагоцел спричиняє утворення ворганізмі людини так званого пізнього інтерферону, що є сумішшю α-,β- а також g-інтерферонів, які мають високу противірусну активність.Кагоцел продукує інтерферон практично у всіх популяціях клітин, що берутьучасть у противірусній відповіді організму: Т- і В-лімфоцитах, макрофагах,гранулоцитах, фібробластах, ендотеліальних клітинах. При прийманні внутрішньооднієї дози препарату титр інтерферону в сироватці крові досягає максимальнихзначень через 48 год. Інтерферонова відповідь організму на введення Кагоцелухарактеризується тривалою (до 4 - 5 доби) циркуляцією інтерферону в кровотоці.Динаміка накопичення інтерферону в кишечнику при прийманні препарату внутрішньоне збігається з динамікою титрів циркулюючого інтерферону. У сироватці крові продукціяінтерферону досягає високих значень лише через 48 год після прийому Кагоцелу, втой час як у кишечнику максимум продукції інтерферону відзначається вже через 4год.Кагоцел при призначенні в терапевтичних дозах єнетоксичним препаратом, який майже не накопичується в організмі. Препарат немає мутагенних, тератогенних та канцерогенних властивостей, не маєембріотоксичної дії.Найбільша ефективність при лікуванні Кагоцеломдосягається при його призначенні не пізніше 4-го дня від початку гостроїінфекції. З профілактичною метою препарат може застосовуватися у будь-якітерміни, у тому числі і безпосередньо після контакту зі збудником інфекції.Фармакокінетика. Через 24 год після введення ворганізм Кагоцел накопичується, в основному, у печінці, у меншому ступені влегенях, тимусі, селезінці, нирках, лімфовузлах. Низькі концентрації препаратувідзначаються в жировій тканині, серці, м’язах, сім’яниках, мозку, плазмікрові. Низький зміст Кагоцелу в головному мозку, можливо, пояснюється великоюмолекулярною масою препарату, що утруднює його проникнення черезгематоенцефалічний бар’єр. У плазмі крові препарат знаходиться переважно взв’язаному стані.При щоденному багаторазовому введенні Кагоцелу об’ємрозподілу коливається в широких межах у всіх досліджених органах. Особливовиражене накопичення препарату в селезінці і лімфатичних вузлах. Припероральному застосуванні в загальний кровоток потрапляє приблизно 20% введеноїдози препарату. Препарат, що всмоктався, циркулює в крові, в основному, узв’язаній з макромолекулами формі: з ліпідами - 47%, з білками - 37%.Незв’язана частина препарату становить майже 16%.Виведення препарату з організму відбувається, в основному, черезкишечник: через 7 діб після введення з організму виводиться 88% уведеної дози,у тому числі 90% - з фекаліями і 10% - з сечею. У видихуваному повітрі препаратне виявлявся.

Показання для застосування. Кагоцел застосовують у дорослих як профілактичний ілікувальний засіб при грипі та інших респіраторно-вірусних інфекціях, герпесі,а також при лікуванні урогенітального хламідіозу.

Спосіб застосування та дози. Для лікування грипу та гострихреспіраторно-вірусних інфекцій дорослим призначають у перші 2 дні – по 2таблетки 3 рази на добу, у наступні 2 дні - по 1 таблетці 3 рази на добу.Загальна тривалість курсу лікування становить - 4 дні, протягом яких хворийприймає 18 таблеток.Для лікування герпесу дорослим призначають по 2таблетки 3 рази на добу протягом 5 днів. Для лікування урогенітального хламідіозу дорослимпризначають по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 5 днів. Профілактика респіраторно-вірусних інфекцій у дорослих проводиться7-денними циклами: два дні - 2 таблетки 1 раз на добу, наступні 5 днів препаратне приймають (перерва), потім цикл повторюється. Тривалість профілактичногокурсу - від одного тижня до декількох місяців.

Побічна дія. Можливий розвиток алергічних реакцій.

Протипоказання.Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, періодивагітності та лактації. Передозування.При випадковомупередозуванні спостерігаються нудота, біль в епігастральній ділянці.Рекомендується призначити вживання великої кількості рідини, а також спричинитиблювання.

Особливості застосування. Для досягнення лікувального ефекту прийом Кагоцелуварто починати не пізніше четвертого дня від появи перших симптомів вірусногозахворювання.Профілактичний та лікувальний ефект Кагоцелу у дітей не вивчався.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат добре поєднується з іншимипротивірусними препаратами, імуномодуляторами та різноманітними антибіотикамита антибактеріальними препаратами (має місце адитивний ефект).

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці. Термін придатності - 2 роки.Не рекомендується застосовувати препарат після закінчення термінупридатності
 
 
Переглядів: 1043 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я