А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

К р е м г е н (Kremgen)

основні фізико-хімічнівластивості:мазь білого кольору з перламутровим або перламутрово-жовтуватим відтінком;

склад: 100 г мазі містять флуоциноніду 0,05 г, гентаміцину сульфату 0,1 г вперерахунку на гентаміцин;допоміжні речовини: пропіленгліколь, спирт стеариловий,поліетиленгліколь 4000, гліцерин, кислота лимонна, диметикон.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Кортикостероїди в комбінації з антибіотиками. Код АТС D07C C05.

Фармакологічні властивості. Синтетичний глюкокортикостероїд III покоління флуоцинонідмає високу та тривалу протизапальну, протиалергічну, антиексудативну тапротисвербіжну дію. Він гальмує вивільнення цитокінів (ІЛ-1, -2,γ-інтерферону) з лімфоцитів і макрофагів, пригнічує вивільненняеозинофілами медіаторів запалення і блокує метаболізм арахідонової кислоти.Стимуляція стероїдних рецепторів призводить до утворення особливого класубілків – ліпокортинів, що мають протинабрякову активність. Флуоцинонідстабілізує мембрани лізосом, інгібує лізосомальну фосфоліпазу А2, щопризводить до зменшення утворення медіаторів запалення (ейкозаноїдів,цитокінів), запобігає клітинній дезінтеграції в процесі запалення. Аміноглікозидний антибіотик II покоління гентаміцин зв’язується зрибосомами мікроорганізмів, викликає необоротнє пригнічення синтезу білка,фіксується на цитоплазматичних мембранах бактерій, порушує їх проникність,призводить до втрати клітинами іонів калію, амінокислот, нуклеотидів.Гентаміцин виявляє бактерицидну активність до Streptococcus spp.,Staphуlococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Proteusvulgaris, Klebsiella pneumoniae, Shigella spp., Salmonella spp., Enterobacterspp., Acinetobacter spp.Фармакокінетика.Компоненти препарату при місцевому застосуваннілегко проникають у всі шари шкіри, в тому числі в запальні, ерозивні та опіковіділянки шкіри, виявляючи терапевтичну дію. При місцевому застосуванніфлуоцинонід і гентаміцин практично не викликають системної дії і не пригнічуютьфункцію кори наднирникових залоз.

Показання для застосування. Запальні та алергічні захворювання шкіри, особливоускладнені вторинною бактеріальною інфекцією: екземи, алергічний дерматит,атопічний дерматит, контактний алергічний дерматит, псоріаз, контактний,себорейний, радіаційний, інтертригінозний, ексфоліативний, сонячний дерматити,аногенітальний та старечий свербіж, червоний плоский лишай, дискоїдний червонийвовчак, трофічні виразки, опіки та обмороження шкіри І ступеня, укуси комах.

Спосіб застосування та дози. Препарат наносять тонким шаром на ураженіділянки шкіри 2 – 3 рази на добу. Курс лікування визначається досягненнямтерапевтичного ефекту та переносимістю препарату.

Побічна дія. В окремихвипадках при тривалому застосуванніпрепарату, як і при використанні всіх місцевих глюкокортикостероїдів, можливийрозвиток грибкової інфекції шкіри, виникнення стрий, гірсутизму, гіпертрихозу,атрофії шкіри. Побічні реакції частіше виникають при накладенні оклюзійноїпов’язки. Лікування симптоматичне.

Протипоказання. Вірусні, грибкові ураження шкіри, туберкульоз шкіри,новоутворення шкіри, сифіліс шкіри, підвищена чутливість до компонентівпрепарату. Дитячий вік до 2 років.

Передозування. При використанні високих доз препаратупротягомтривалого часу навеликих ділянках шкіри не виключений ризик розвиткусистемних ефектів, характерних для всіх фторованих глюкокортикостероїдів(транзиторні підвищення артеріального тиску, концентрації глюкози, виведеннякальцію з сечею), що потребує відміни препарату.

Особливості застосування. Препарат можна використовувати у дітей, починаючи з2- річного віку.З обережністю слідвикористовувати Кремген вперіоди вагітності і лактації, коли наявна користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плода.Нерекомендується використовуватипрепарат припервинних гнійних ураженнях шкіри та м’яких тканин, а такожслизових оболонок порожнини рота, носа, очей. При виникненні в період лікуваннямісцевого подразнення, грибкового ураження шкіри або розвитку гіперчутливихреакцій препарат слід відмінити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Несумісності з іншими медикаментознимипрепаратами у Кремгену не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище +250С у недоступному для дітей місці. Термінпридатності – 3 роки
 
Зарплаты у фармацевтов в аптеке не ахти, вот и ищут провизора-первостольники способ дополнительного заработка. Мнегие работают на бирже форекс. Свои брокерские аккаунты они зарегистрировали на forex mmcis group и при правильном ведении торгов, имеют неплохую "прибавку к пенсии", которая иногда во многом превышает уровень их месячной зарплаты.
Переглядів: 944 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я