А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

К о ф е к с - м а з (Cofex- maz)

основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або майже білого кольору зароматним запахом;

склад: діючі речовини: 1 г мазі містить: камфори –52,5 мг;ментолу –28,2 мг; евкаліптової олії – 14,9 мг;тимолу – 1,0 мг;терпентинової олії (скипидар) –55,7 мг;мускатної (джайфалової) олії – 5,4 мг;допоміжні речовини: парафін твердий, вазелін.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати для лікування кашлю тазастуди. Код АТС R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Кофекс-МАЗ – це комбінований препарат для лікуваннязастудних захворювань. До складу Кофексу-МАЗ входять речовини рослинногопоходження. Ментол принанесенні на шкіру викликає подразнення холодових рецепторів, щосупроводжується відчуттям холоду, звуженням судин, зменшенням набряку та болю,має антисептичні властивості. Камфора при місцевому застосуванні спричиняєподразнюючу, анальгезуючу та частково антисептичну дії. Зменшує запалення,спричинене інфекційним процесом. Тимол при зовнішньому застосуванні спричиняє знеболюючу та антимікробнудії.Терпентинова олія (скипидар) спричиняє місцевоподразнюючу, відволікаючу(знеболюючу) та антисептичну дії. Відволікаюча дія пов’язана зі здатністюпроникати крізь епідерміс і викликати рефлекторні зміни внаслідок подразненнярецепторів шкіри. Певну роль при цьому відіграє також вивільнення із шкірибіологічно активних речовин, власне гістаміну.Евкаліптова олія має місцевоподразнюючу, знеболюючу, антисептичну,протизапальну дії. Олія, що міститься в евкаліпті, полегшує відхаркування тавихід мокротиння, крім того, має бактерицидну дію відносно деяких збудниківзахворювань органів дихання та вірусів.Мускатна (джайфалова) олія при зовнішньому застосуванні має подразнюючудію. Кофекс-МАЗ –засіб, який стимулює рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірної жировоїклітковини. При нанесенні на шкіру проявляє місцево-подразнюючу, відволікаючу,та антисептичну дії. Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показання для застосування. Кофекс-МАЗ застосовується для лікування дорослих тадітей старших 2 років у складі комплексної терапії при риніті, гострихзахворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем, чханням, гарячкою,головним болем, закладеністю в носі, а також при невралгії, міалгії, люмбаго,ревматизмі, радикуліті.

Спосіб застосування та дози. При риніті або закладеності в носі наносятьна неушкоджену шкіру крил носа. При запальних захворюваннях дихальних шляхіввтирати у шкіру грудей та спини 1 раз на добу. При головному болю мазь наносятьна шкіру скроневих ділянок. При міалгії, люмбаго мазь наносять на болісну ділянку. Для досягненняоптимального результату зверху накладають теплу пов’язку.

Побічна дія. Інколи можуть спостерігатись подразнення шкіри,гіперемія, алергічні реакції, дерматит.Протипоказання. Алергія до будь-яких компонентів препарату,захворювання шкіри, спазмофілія, бронхіальна астма, коклюш. Дітям до 2 роківчерез наявність у складі ментолу. Жінкам у періоди вагітності та годуваннягруддю.

Передозування. У поодиноких випадках можливі печіння, подразненняшкіри, які самі зникають. Якщо такі явища тривають деякий час, то препарат слідвідмінити.Особливостізастосування. Слід уникати потрапляння препарату на слизові оболонкиноса, рота, очей та на ушкоджені ділянки шкіри. У разі виникнення такоїситуації слизову оболонку необхідно промити великою кількістю води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобамипоки що невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до +25 °С, узахищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3роки
Переглядів: 1495 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я